Ļausim nolaisties Eņģeļiem pār Latviju!

26. Novembris, 2010

LNT, Swedbank un Ziedot.lv, sadarbībā ar Rimi un Supernetto veikaliem, jau trešo gadu aicina iesaistīties labestības akcijā Eņģeļi pār Latviju. Divos gados mēs visi kopā saziedojām 810 171 Ls un palīdzējām 293 bērniem! Arī šogad, tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem – aicinām palīdzēt mūsu bērniem dzīvot. Eņģeļi pār Latviju labdarības noslēguma maratons norisināsies 19.decembrī LNT tiešraidē.

Šogad savus sargeņģeļus gaidīs un uz mūsu visu palīdzību cer Karlīna (viens gads), Raimonds (četri mēneši), Kristaps (viens gads), Igors (seši gadi) un Liāna (13 gadi). Lai bērni dzīvotu, nepieciešami 49 415,56 lati! Ar bērnu stāstiem iepazīsties šeit.

Katrīne Pasternaka, LNT labestības projektu vadītāja: “Tuvojas Ziemassvētki, laiks, kad katram gribas saņemt un DOT. Laiks, kad vissīkākā netaisnība sāp daudz vairāk kā ikdienā. Laiks, kad spēja DOT ir daudz svarīgāka un nozīmīgāka kā ikdienā. Tāpēc aicinu katru, kuram ir iespēja un velēšanās - atbalstīt visus atbalstu gaidošos, visus, kam iespēja DOT vēl jāizcīna. Lai mūs balsta un spārno katra atbalstu saņēmušā bērna un viņu vecāku jau pateiktais paldies!”

Rūta Dimanta, labdarības portāla Ziedot.lv vadītāja: “Labestības akcija Eņģeli pār Latviju ir kļuvusi par sirsnīgāko gada notikumu, kas apvieno visu sabiedrību. Tā jau sen vairs nav tikai labdarības akcija, tie ir labsirdības, izpalīdzības un cilvēcības svētki, kas dod cerību un ticību labajam. Aicinu arī šogad pievienoties un kļūt līdzīgiem eņģeļiem, kas palīdz tiem bērniem, kam iedzimtu slimību vai traģisku notikumu dēļ ir jāsaskaras ar nopietnām veselības problēmām.”

Ziedot var portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (maksa par zvanu 1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank, Rimi un Supernetto visā Latvijā!

Ziedo un kļūsti par bērnu sargeņģeli!


Populārākie raksti