Lepojamies! Rimi saņem piecas balvas Baltic PR Awards 2016

10. Marts, 2016

Esam lepni Jums paziņot, ka pagājušās nedēļas izskaņā notikušajā Baltic PR Awards 2016 visi pieci Rimi Latvia iesniegtie projektu pieteikumi tika novērtēti ar pirmo, otro vai trešo vietu savā kategorijā. Tas ir apliecinājums, ka gan veikalu darbinieku, gan biroja kolēģu ieguldītās pūles dažādu Rimi projektu realizēšanā ir novērtētas visas Baltijas līmenī!

Rimi ieguva:

  • 3. vieta kategorijā Korporatīvā komunikācija (Latvijas gardākie stāsti)
  • 1. un 2. vieta kategorijā Attiecības ar klientiem (Latvijas gardākā kūka, Rimi gardēži)
  • 1. vieta kategorijā Pasākumu PR (Rimi bērnu maratons)
  • 2. vieta kategorijā Sponsorēšana (Rimi bērnu maratons)

 

Konkursā Baltic PR Awards balvas tiek pasniegtas 14 kategorijās. 13 kategorijās uzvarai tiek nominēti četri projektu pieteikumi, un tikai viens ar augstāko punktu skaitu iegūst galveno balvu konkrētajā kategorijā. Tāpat tika noskaidrota gada labākā Baltijas aģentūra, par ko kļuva Rimi sadarbības partnere, sabiedrisko attiecību aģentūra Deep White.

Jānorāda, kaBaltic PR Awards ir Baltijā svarīgākais komunkācijas jomas notikums jau gandrīz 10 gadus, kas izaicina nozares profesionāļus. Konkurss ir par sacensību, sadarbības veidošanu, satikšanos, viedokļu apmaiņu un labāko projektu apbalvošanu.

Paldies gan veikalu, gan biroja kolēģiem, kuri sniedza savu ieguldījumu Rimi Gardēžu, Rimi bērnu maratona, Latvijas gardāko stāstu un Latvijas gardākās kūkas projektu īstenošanā!


Populārākie raksti