Lepojamies! VID un finanšu ministre sveic Rimi kā 2015. gada lielāko algu nodokļu maksātāju valstī

01. Aprīlis, 2016
        

31. martā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) lielāko nodokļu maksātāju sveikšanas ceremonijā Rimi Latvia saņēma balvu kā 2015. gada lielākais algas nodokļu maksātājs.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) apbalvošanas ceremonijā norādīja, ka ir gandarīta un pateicīga par ikvienu lielo nodokļu maksātāju, kuru šodien varēja godināt. “Katrs godprātīgi nodokļos samaksātais eiro cents tiek novirzīts tādām jomām kā drošība, izglītība un veselības aprūpe, veicina iedzīvotāju sociālo labklājību un valsts konkurētspēju. Ceru, ka lielo nodokļu maksātāju neatlaidīgais un godprātīgais darbs kalpos kā uzticams paraugs citiem nodokļu maksātājiem, apliecinot, ka ar atbildīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi tiek stiprināta stabila valsts attīstība,” sacīja Reizniece-Ozola.

Vienlaikus piektdien, 1. aprīlī, 2448 nodokļu maksātājiem, tajā skaitā 1964 nodokļu maksātājiem atkārtoti, bet 484 nodokļu maksātājiem pirmo reizi, tiks nosūtīta VID pateicība par 2015. gadā veiktajām ievērojamām iemaksām valsts budžetā, godprātīgo un atbildīgo attieksmi pret nodokļu saistību izpildi un līdzšinējo sekmīgo sadarbību ar nodokļu administrāciju.  VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone apbalvošanas ceremonijas laikā uzsvēra, ka šie 2448 nodokļu maksātāji pērn ir nodrošinājuši 44% no visiem valsts budžeta nodokļu ieņēmumiem. “Tāpat kā katru gadu, šiem 2448 nodokļu maksātājiem, kas katrs nodokļos pērn nomaksājis vairāk nekā 100 000 eiro, līdz nākamā gada 1. maijam veiksim tikai monitoringu, bet pārbaudes klātienē neveiksim,” sacīja Pētersone.

Līdz ar Rimi godināšanu, apbalvojumus saņēma: Statoil Fuel&Retail, kas uzvarēja nominācijās - 2015. gada lielākais nodokļu maksātājs Latvijā, 2015. gada lielākais nodokļu maksātājs Rīgā un Rīgas plānošanas reģionā un 2015. gada lielākais akcīzes nodokļa maksātājs. SIA Orlen Latvija uzvarēja kategorijā 2015. gada lielākais pievienotās vērtības nodokļa maksātājs, bet SIA Mikrotīkls tika sveikts kā 2015. gada lielākais eksportētājs pēc eksporta apjoma uz trešajām valstīm vai trešajām teritorijām. Nominācijā 2015. gada debija uzvarēja SIA Ventspils Port Services, bet nominācijā 2015. gada lielākais nodokļu maksātājs starp valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībām uzvarējusi AS Latvenergo.


Lielākie nodokļu maksātāji tika godināti jau deviņpadsmito gadu.

Avots: db.lv

 


Populārākie raksti