Līdzcilvēku atsaucība pārspēj cerības

26. Novembris, 2009

Oktobra sākumā pilsētās, kurās ir Rimi un Supernetto veikali, izskanēja aicinājums ikvienam līdzcilvēkam ziedot, lai palīdzētu veseļoties kādam vietējās pilsētas bērnam ar īpašām vajadzībām. Līdz akcijas noslēgumam 23. novembrī akcijai visā Latvijā kopumā tika saziedots 41 671 lats.

"Paldies visiem ziedotājiem par atsaucību! Mēs esam patīkami pārsteigti, ka šajos sarežģītajos laikos saziedota tik ievērojama summa. Pateicoties ziedotāju atsaucībai, 59 bērnu un viņu ģimeņu ir radušās cerības uz veselību! Turpmākajos mēnešos Ziedot.lv sazināsies ar katru ģimeni un uzsāks palīdzības sniegšanu" saka Rūta Dimanta, portāla Ziedot.lv vadītāja.

Kopskaitā 101 Rimi un Supernetto veikalā labdarības akcijas ietvaros centāmies kopīgiem spēkiem palīdzēt 59 bērniem Latvijā, kurus skārusi bērnu cerebrālā trieka vai citas smagas slimības, kas viņus pavadīs visu mūžu.

"Mēs esam ļoti aizkustināti un pateicīgi līdzcilvēkiem par saziedoto. Mēs cerējām, ka katrā pilsētā aicinot palīdzēt vietējam bērniņam, sastapsim cilvēku pretimnākšanu, bet saziedotais pārspēj jebkuras mūsu cerības. Tagad tikai jātur īkšķis, lai katram bērniņam izdotos panākt nepieciešamos veselības uzlabojumus.", saka Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.


Populārākie raksti