Lielajā Talkā pieteiktas jau 309 talkošanas vietas

06. Aprīlis, 2010

Pašreiz visā Latvijā dažādas pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti oficiāli ir pieteikuši jau 309 talkošanas vietas, no kurām 72 atrodas Rīgā. Visas talkas vietas ir ērti aplūkojamas Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv sadaļā "Kartes". 24.aprīlī ikviens interesents var doties uz kādu no šīm organizētajām talkošanas vietām un sakopt savu zemi.

Pagaidām vissparīgākie ir Līvānu un Dobeles novadi, kur pieteiktas attiecīgi 46 un 22 talkas vietas. Tāpat rosība notiek un vairākas talkošanas vietas ir reģistrētas Nīcas, Dobeles, Rundāles, Bauskas, Iecavas, Siguldas, Priekuļu, Neretas, Jēkabpils, Dagdas un Ludzas novados. Kopumā vismazāk pieteikto talkas vietu pagaidām ir Kurzemes pusē.

Katrā oficiāli pieteiktajā talkas vietā ir savs Atbildīgais, kurš nodrošinās talciniekus ar atkritumu maisiem, kā arī norādīs, kur jāatstāj piepildītie maisi. Papildus maisi bez maksas būs pieejami Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā.

Reģistrēt un 24.aprīlī organizēt savu talku var jebkurš interesents. To iespējams izdarīt www.talkas.lv sadaļā "Atbildīgo reģistrācija". Atgādinām, ka sava izvēlētā talkošanas vieta pirms reģistrācijas jāsaskaņo ar attiecīgā novada/ republikas pilsētas Lielās Talkas koordinatoru pašvaldībā. Talkas vieta nedrīkst būt privāta teritorija!
 


Populārākie raksti