Lielās Rimi jubilejas loterijas galveno balvu - Volvo V60 – saņem Ģirts Grunte

10. Marts, 2017
         

Lielajā Rimi jubilejas loterijā galveno balvu, jaunu automašīnu Volvo V60, savā īpašumā ieguva restorāna vadītājs Ģirts Grunte. Auto atslēgas un laba vēlējumus jaunais īpašnieks saņēma no Rimi Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājas Kristīnes Ciemītes – Kupres un Mūsa motors Rīga Volvo pārdošanas vadītājas Diānas Rumpes.

“Vēl joprojām kopā ar dzīvesbiedri Ingu īsti neesam noticējuši balvai! Ikdienā vadu restorānu Rīgā, darbojos arī mūzikas jomā, savukārt brīvajā laikā spēlēju hokeju un tieši mani komandas biedri bija pamanījuši manu vārdu izlozes laimētāju sarakstā - vai tas gadījumā neesmu es? Tas likās pilnīgi neticami! Bet nu tā ir īstenība – tagad pirmais brauciens ar Volvo būs uz darbu, kur kolēģi mani gaida jau ar nepacietību, taču ikdienā noteikti ar auto braukšu gan es, gan Inga,” stāsta Ģirts Grunte.

Lai jaunais īpašnieks vienmēr justos droši par savu auto un no sirds izbaudītu katru braucienu, viņš kopā ar laimēto Volvo V 60 saņēma arī OCTA un KASKO apdrošināšanu 12 mēnešiem.

Pie vērtīgām balvām tika arī citi Rimi Lielās jubilejas loterijas dalībnieki. Salona Olīve dāvanu kartes 3000 eiro vērtībā virtuves iekārtas iegādei laimēja Estere Gžibovska un Sallija Rodrigesa – Hordana no Rīgas un Ruta Bensone no Dobeles. Savukārt 200 Rimi veikala klienti laimēja Mans Rimi naudas balvu 20 eiro vērtībā. Loterijā varēja piedalīties laikā no 31. janvāra līdz 23. februārim, iepērkoties Rimi veikalos un pirkumiem izmantojot Mans Rimi karti.

 

 


Populārākie raksti