Lielās talkas laikā Rimi 85 vietās visā Latvijā uzmundrinās talciniekus un cienās ar uzkodām

22. Aprīlis, 2013

Lai Lielā talka ikvienam būtu ne tikai iespēja piedalīties Latvijas sakopšanā, bet arī labi pavadīts laiks kopā ar ģimeni un draugiem, Rimi Lielās talkas dienā, 27. aprīlī, astoņās Latvijas pilsētās nodrošinās muzikantu uzstāšanos un bezmaksas spēcinošas uzkodas talciniekiem. Kopumā vairāk nekā 85 talkošanas vietās Rīgā, Dobelē, Valmierā, Madonā, Bauskā, Jelgavā, Liepājā un Ventspilī piestās īpaši organizēti Rimi talkas autobusi, lai lielisku mūziķu pavadībā uzmundrinātu talciniekus, kā arī cienātu ar pīrādziņiem, maizītēm un citiem gardumiem.

Mēs Rimi esam pārliecināti, ka dzīve tīrā un zaļā vidē ir mūsu pašu rokās un ka Latvija var kļūt par zaļāko un tīrāko valsti pasaulē. Tāpēc aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju līdzdarboties un piedalīties kopīgā Latvijas sakopšanā. Turklāt, lai ikviens apkārtnes sakopšanas darbos iesaistītos ar lielāku prieku, Rimi visiem Latvijas talciniekiem sagādājis lustīgu muzikantu uzstāšanos, kā arī gardu uzkodu galdu – kopumā piecus tūkstošus pīrāgu un maizīšu, 500 litrus ūdens un sulas,” stāsta Karīna Jermušs, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Turklāt ikvienam rīdziniekam ir iespēja izmantot tirdzniecības centra Damme un Rimi nodrošināto autobusu, kas bez maksas nogādās lielākajās talkošanas vietās pilsētā. Lai piedalītos Rimi Talkas tūrē un rezervētu sev vietu autobusā, jāatsūta pieteikums ar savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru uz e-pastu pr@rimibaltic.com (vietu skaits ir ierobežots). Rimi Talkas tūres autobuss pēc kopīgas talcinieku iesildīšanās un mūziķu priekšnesumiem, dosies ceļā 27. aprīlī, plkst. 9:00 no t/c Damme (adrese: Kurzemes prospekts 1 A).

Turklāt talkas dienas noslēgumā, plkst. 13:00 Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs ikvienu talcinieku, kurš talkos Juglas dzīvnieku patversmes teritorijā, bez maksas cienās ar gardu un sātīgu talkas zupu. Šīs zupas recepte ieguvusi Vislatvijas lielās talkas īpašās maltītes titulu – tā izvēlēta starp vairāk nekā 100 receptēm, kas Rimi Talkas konkursam iesūtītas no dažādām Latvijas pilsētām.

Lielā talka visā Latvijā notiks sestdien, 27. aprīlī. Par tās vadmotīvu šogad izvēlēts sauklis “Tīra Latvija sākas Tavā galvā!”, aicinot cilvēkus ne tikai sakopt apkārtni, bet arī savā ikdienas dzīvē piemērot principus, kas atbilst Lielās talkas galvenajam mērķim – Latvijai 2018. gadā kļūt par tīrāko valsti pasaulē.


Populārākie raksti