Liepājnieki pārliecināti – ja ļoti vēlas, sapņi patiešām piepildās

10. Jūnijs, 2016
      

Sapņot var visi – gan mazi, gan lieli – par to ir pārliecināts liepājnieks Alberts Leismanis un viņa māmiņa Antra, kuri tirdzniecības centra Ostmala projekta Kāds ir Tavs sapnis? ietvaros uzdrošinājās vēstulē pastāstīt par saviem sapņiem. Projekts turpinās līdz pat novembrim, aicinot liepājniekus arī turpmāk dalīties ar saviem sapņiem, vienkārši aizpildot sapņu vēstuli un esot soli tuvāk to piepildījumam.

 

Septiņus gadus vecais liepājnieks Alberts savā vēstulē atklāja, ka sapnis par Lego policijas iecirkni viņam ir jau trīs gadus, taču vēl līdz šim nav sanācis to piepildīt. Metot iekšā pašrocīgi uzrakstīto vēstuli sapņu pastkastē, Alberts bija ļoti pārliecināts – sapnis piepildīsies! Puika stāsta, ka sapņo visi – gan lieli, gan mazi. Viņš pat ir pārliecināts – arī viņa četrkājainais draugs, kaķis vārdā Fricis Ūsiņš, ir liels sapņotājs. 

Arī Alberta mamma Antra bija izteikusi savu sapni – viņa ļoti vēlējās, lai dēla izsapņotais sapnis par Lego piepildītos, kas būtu jauka dāvana dēlam bērnu dārza izlaidumā. Māmiņa bija pieminējusi vēstulē arī to, ka sapņo par izglītojoši pavadītu laiku ar ģimeni Liepājas Teātrī. 

 

Abu izsapņotais piepildījās 27. maijā, kad bērnu dārza izlaidumā ar baloniem un dāvanām bija ieradies tirdzniecības centra Ostmala talismans Kaijucis, kurš pārsteidza ne tikai pašu Albertu, bet arī visus pārējos bērnus. Mazais liepājnieks tika pie ilgi kārotā Lego, mamma Antra dāvanā saņēma teātra biļetes un pārsteigumu – ziedus un Mans Rimi dāvanu karti. Arī Alberta grupas biedri tika pie dāvanām – svētku paciņām no Rimi.   

 

Leismaņu ģimene kopā ar tirdzniecības centru Ostmala aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, piedaloties projektā “Kāds ir Tavs sapnis?”. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katra mēneša beigās realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. 

 

Sapņus palīdz īstenot veikali Rimi, RD Electronics, Lindex, Aleksandra apavi, Veļas Pasaule, Crocs, Apotheka, NS King Outlet, Norvik Banka, Caramelles, Lāčuks, Liepājas Teātris, Globuss, Juvelieris-gravieris, 585, Lotte cafe, Grenardi, Stenders, Dzintars, Douglas, Canella, Top Shop, Elit, Dream Bags, Tele2, LMT, Bite, Evelatus, Grobiņas ziedi.

 

 

 

 


Populārākie raksti