Līvānos atklāts jauns tirdzniecības centrs

02. Janvāris, 2017

Līvānos, Rīgas ielā 89, gada nogalē tika atklāts jauns tirdzniecības centrs, kurā atrodas Rimi lielveikals un vairāki vietējiem iedzīvotājiem noderīgi pakalpojumu sniedzēji. Atklāšanas dienā pirmos apmeklētājus ar saldumiem un pārsteigumiem priecēja radošās darbnīcas bērniem, savukārt ikdienā Rimi veikala sortiments vietējiem iedzīvotājiem nodrošinās plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu.
 
Līdzās Rimi lielveikalam jaunajā tirdzniecības centrā atrodas vairāki nomnieki – Bite, Swedbank filiāle, zooveikals Zoo centrs, vitamīnu, diētiskās pārtikas un kosmētikas tirgotājs Dabas lāse, kā arī aitādas un vilnas izstrādājumu tirgotājs. Apmeklētājiem būs pieejams Swedbank, kā arī SEB bankas bankomāts, tāpat jaunas ērtības nodrošinās pasta termināli Omniva un Pasta stacija.  Savukārt Rimi lielveikalā pircējiem būs iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo - svaigus augļus, dārzeņus, piena produktus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces.
 
Rimi lielveikala darba laiks būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, savukārt tirdzniecības centra darba laiks būs no plkst. 10.00 līdz plkst. 21.00. Kopējā Rimi veikala platība būs teju 1000 kvadrātmetri, un lielveikals nodrošinās 38 jaunas darba vietas.
 
Rūpējoties par vidi, Rimi kā sociāli atbildīgs uzņēmums arī jaunajā tirdzniecības centrā Līvānos ir izmantojis energoefektīvo LED apgaismojumu, kas ļauj ietaupīt līdz pat 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa. Tāpat izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.
 
Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 119 trīs formātu veikali: 31 Rimi hipermārkets, 44 Rimi lielveikali un 44 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 28 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti