Maģiska ceturtdiena Bauskā: burvju triki un sapņu piepildījums

22. Septembris, 2016
                

15. septembrī, plkst. 16.00 t/c Rimi Bauska norisinājās projekta Kāds ir Tavs sapnis? pasākums, kura laikā tika piepildīti 6 baušķenieku sapņi. Šo notikumu īpaši aizraujošu padarīja iluzionists Juris Gavrilovs, kurš klātesošos izklaidēja ar labu humoru un nepārspējamiem burvju trikiem, iesaistot gan lielus, gan mazus apmeklētājus. Pasākums norisinājās bezmaksas, piedalīties aicināts tika ikviens interesents.

 

Juris Gavrilovs pasākuma apmeklētājiem demonstrēja ielu teātri tā labākajās tradīcijās. Kā mākslinieks pats stāsta, tas nozīmē “baudīt tikai pašus interesantākos, izklaidējošākos un tīrākos trikus, kuri cilvēkam tiešām liek aizdomāties un uzdot jautājumu: “Bet kā?”” Lai gan Juris sevi nesauc par burvi, tomēr bieži vien tieši tā viņš tiek apzīmēts, jo cilvēki nespēj atklāt trika noslēpumu. “Ilūzijas žanrs, ar kuru nodarbojos, ir pazīstams kā “close-up”. Tas atšķiras ar to, ka visi triki notiek skatītāju acu priekšā un pat rokās. Šis stils salīdzinājumā ar skatuves ilūzijām ir daudz personiskāks un interesantāks. Tā ir kā spēle, ko var spēlēt visi. Nepieciešams ir tikai spēles vadītājs. Tas vienmēr ir jautri un interesanti pavadīts laiks,” tā iluzionists Gavrilovs. 

 

Kamēr skatītājus priecēja iluzionists, īpašu pārsteigumu saņēma projekta Kāds ir Tavs sapnis? dalībnieces Regīna Polāne, Broņislava Žiedai, Linda Krūmiņa, Ieva Poikāne, Ilze Klāviņa un Linda Platā. Visas sapņotājas bija pasākuma īpašās viešņas un saņēma sen loloto sapņu piepildījumu - sākot no tādām sievišķīgām letām kā kosmētika, stilīgs apģērbs, apavi un rotas līdz pat portatīvajam datoram. 

 

Lai piepildītos atkal jauni sapņi, līdz pat 1. novembrim savu sapni jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm un vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Kas zina, varbūt tieši Tavs sapnis piepildīsies jau oktobrī!

 

Sapņus palīdz īstenot veikali Rimi, Drogas, Rosme Lingerie, Aleksandra apavi, Lāčuks, Mēness aptieka, Norvik Banka, Citadele, Trīdueks, Baltic Data, Luvra, Globuss, 585, Dzintars, Pus12, Optio, JL Stila Idejas, Elit, Narvesen, Bite, LMT, Tele2, Florist, Zoo centrs.

 

 

 

 


Populārākie raksti