Maģiska piektdiena Jelgavā: burvju triki un sapņu piepildījums

22. Septembris, 2016
               

Piektdien, 16. septembrī, plkst. 16.00 Vivo centrā norisinājās projekta Kāds ir Tavs sapnis? pasākums, kura laikā tika piepildīti 11 jelgavnieku sapņi. Šo notikumu īpaši aizraujošu padarīja iluzionists Juris Gavrilovs, kurš klātesošos izklaidēja ar labu humoru un nepārspējamiem burvju trikiem, iesaistot gan lielus, gan mazus apmeklētājus. Pasākums norisinājās bezmaksas, piedalīties aicināts tika ikviens interesents.

 

Juris Gavrilovs pasākuma apmeklētājiem demonstrēja ielu teātri tā labākajās tradīcijās. Kā mākslinieks pats stāsta, tas nozīmē “baudīt tikai pašus interesantākos, izklaidējošākos un tīrākos trikus, kuri cilvēkam tiešām liek aizdomāties un uzdot jautājumu: “Bet kā?”” Lai gan Juris sevi nesauc par burvi, tomēr bieži vien tieši tā viņš tiek apzīmēts, jo cilvēki nespēj atklāt trika noslēpumu. “Ilūzijas žanrs, ar kuru nodarbojos, ir pazīstams kā “close-up”. Tas atšķiras ar to, ka visi triki notiek skatītāju acu priekšā un pat rokās. Šis stils salīdzinājumā ar skatuves ilūzijām ir daudz personiskāks un interesantāks. Tā ir kā spēle, ko var spēlēt visi. Nepieciešams ir tikai spēles vadītājs. Tas vienmēr ir jautri un interesanti pavadīts laiks,” tā iluzionists Gavrilovs. 

 

Kamēr skatītājus priecēja iluzionists, īpašu pārsteigumu saņēma projekta  Kāds ir Tavs sapnis? dalībnieki Raimonds Rukmanis, Inga Paršova, Vita Poikāne, Egita Rūpniece, Laura Platace, Egita Matulēna, Ilona Zandberga, Nikola Treimane, Līga Rudzīte, Solveiga Luguza un Miervaldis Beņķis. Visi sapņotāji bija pasākuma īpašie viesi un saņēma sen loloto sapņu piepildījumu – gan lietas, ar ko sevi palutināt, piemēram, smaržas, rotas, apģērbu un vakariņas, gan arī tādas praktiskas lietas kā sporta peldkostīms treniņiem, telefons un planšetdators. 

 

Lai piepildītos atkal jauni sapņi, līdz pat 1. novembrim savu sapni jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm un vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Kas zina, varbūt tieši Tavs sapnis piepildīsies jau oktobrī!

 

Sapņus palīdz īstenot Rimi, Douglas, Tele2, Baltic Data, Bite, Dzintars, 212, Guntina.com, Optio, Stenders, Ādas un vilnas fabrika, Palete, Siberika, Barona tējas un kafijas, Baulain, Globuss, Blue Box, Nika, Luvra, Zizi, Dino Zoo, Super Action, Grenardi, Lattelecom, Mēness aptieka, Balonu pasaule, Salmu krogs, “Caramelles”, Juvo apavi, Pus12, Helen, Clean Control un Luxe.

 

 

 

 


Populārākie raksti

Piedalies Lielajā talkā!
14. Aprīlis, 2024