Maģiska piektdiena Ventspilī: burvju triki un sapņu piepildījums

22. Septembris, 2016
              

16. septembrī, plkst. 16.00 t/c Tobago norisinājās projekta Kāds ir Tavs sapnis? pasākums, kura laikā tika piepildīti 12 ventspilnieku sapņi. Šo notikumu īpaši aizraujošu padarīja ceļojošais cirks Beztemata, kas klātesošos izklaidēja ar populāriem un ne tik zināmiem trikiem un ilūzijām, iesaistot gan lielus, gan mazus apmeklētājus. Pasākums norisinājās bezmaksas, piedalīties aicināts tika ikviens interesents.

 

Cirka studijas Beztemata pārstāve Inga Kreicburga rūpējās, lai pasākumā būtu daudz smieklu un pārsteigumu, bet paši drosmīgākie varēja piedalīties cilvēku caurduršanas trikā, kas ne reizi vien redzēts televīzijā, bet, kura noslēpumu zina tikai retais. Tā pat arī klātesošie bija aculiecinieki tam, kā cilvēks izkļūt no aizsieta maisa, kas ievietots kastē. 

 

Projekta Kāds ir Tavs sapnis? dalībnieki piepildīja savus lolotos sapņus, sākot no moderna apģērba, apaviem, rotām un beidzot ar sadzīves tehniku un tādām vērtīgām tehnoloģijām kā dators un telefons. 16. septembrī sapņi tika piepildīti Baibai Eglei, Delfijai Pastarei, Samantai Birziņai, Matīsam Karpovam, Kristīnei Fersterei, Ingrīdai Miezei, Ivetai Jurovai, Veltai Sprūdei, Antrai Ziemelei, Ilzei Jēkabsonei un Līgai Pruntei. Visi sapņotāji bija pasākuma īpašie viesi un noslēgumā ieguva sev kārotu balvu par uzdrīkstēšanos sapņot un ticēt, ka sapnis var piepildīties. 

 

Lai piepildītos atkal jauni sapņi līdz pat 1. novembrim savu sapni jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm un vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Kas zina, varbūt tieši Tavs sapnis piepildīsies jau oktobrī!

 

Sapņus palīdz īstenot Rimi, Sportland, Lauma Lingerie, Aleksandra apavi, Euroskor, Lee Cooper, Verano, Irve, Apotheka, Euroaptieka, Baulain, Norvik Banka, RD Electronics, Baltic Data, Globuss, Grenardi, Jahonts, Douglas, Dzintars, Branchess, Pus12, Drogas, Optika Metrapole, Top Shop, Elit, Toy’s Planet, Daniele Donati, Veļas Pasaule, Bite, Tele2, LMT, Gards, Ādas un vilnas fabrika, Amoreta, Zoo centrs.

 

 

 


Populārākie raksti