Maijā Rimi pircēji steidz atvēsināties ar rekordlielu saldējuma apjomu

06. Jūnijs, 2024
Jau maijā iestājoties īstai vasarai, viens no vadošajiem mazumtirgotājiem Rimi piedzīvojis rekordaugstu pieprasījumu pēc desertu karaļa – saldējuma. 

Pārdotā saldējuma apjoms, salīdzinot ar pērnā gada maiju, ir pieaudzis par 43%, kas pielīdzināms situācijai, ja katrs Latvijas iedzīvotājs sev iegādātos nedaudz vairāk par vienu auksto gardumu.

Joprojām priekšroka tiek dota tradicionālām vērtībām: maijā Rimi klienti vislabprātāk iegādājušies plombīra un šokolādes garšu saldējumu vafeļu glāzītēs. Vienlaikus daudz pircēju izvēlējušies baudīt eksotiskākas garšas, starp kurām populārākās – Rimi zīmola vaniļas garšas saldējums ar mango un pasifloras pildījumu vafeļu glāzītē un Maskarpones siera garšas saldējums ar brūkleņu pildījumu vafeļu glāzītē. Šie divi jaunumi jau ir paspējuši iekarot Latvijas pircēju piekrišanu, un to pārdošanas apjomi pietuvinājušies klasiskā šokolādes garšas saldējuma apjomiem.

“Gada karstajos mēnešos redzam augošu pieprasījumu ne tikai pēc saldējuma, bet arī pēc citiem produktiem, piemēram, kefīra, marinētām sarkanajām bietēm, zaļumiem un gurķiem, kas ir tradicionālas aukstās zupas sastāvdaļas. Vienlaikus jāatzīmē, ka šogad, sākoties karstajam laikam, īpašu popularitāti ir piedzīvojis vegāniskais saldējums, kura pieprasījums maijā pieaudzis par 33%. Kopumā 2024. gada maijā saldējums ir piedzīvojis īstu uzvaras gājienu, jo Rimi Latvia vēsturē kopējais pieprasījums pēc saldējuma ir sasniedzis rekordaugstu rādītāju. Mēs novērtējam mūsu klientu uzticēšanos, izvēloties gan klasiskas vērtības – plombīru un šokolādes saldējumu, gan izmēģinot jaunas un eksotiskas garšas. Arī turpmāk saviem klientiem arvien piedāvāsim plašu sortimentu un augstu kvalitāti, lai ikviens atrastu sev piemērotāko par atbilstošu cenu,” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.


Populārākie raksti