Mans Rimi kartes jubilejas loterijas galveno balvu – Audi A4 – saņem ārsts Egīls Gasiņš

24. Marts, 2016
   

 

Noslēdzoties Mans Rimi kartes 5 gadu jubilejas loterijai, izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Audi A4, kuru savā īpašumā ieguvis ārsts Egīls Gasiņš. Auto atslēgas un laba vēlējumus patīkamam un drošam turpmākam ceļam jaunais īpašnieks saņēma no  Rimi Latvia valdes priekšsēdētāja Valda Turlā un Audi zīmola vadītājas Ilzes Grases-Ķibildes.

Egīls Gasiņš, saņemot Audi atslēgas, smejas, ka savdabīgā veidā pārņēmis laimētāja stafeti no vecmāmiņas, kura 1989. gadā loterijā laimējusi Zaporožecu: “Es parasti nepiedalos loterijās – paļaujos tikai pats uz sevi. Bet izrādās, ka šeit tajā biju iesaistīts automātiski, pašam nemaz nezinot. Tāpēc dāvana ir vairāk nekā patīkams pārsteigums. Pat šobrīd, sēžot pie jaunā auto stūres, nespēju noticēt, ka no šodienas uz darbu un izbraucienos ar ģimeni dosimies ar citu auto. Iespējams, manu veiksmi piesaistīja un palīdzēja tas, ka pirms neilga laika, apdomājot jaunas mašīnas iegādi, devos uz Audi salonu un veicu testa braucienu ar tieši šādas markas auto.”

Saņemt balvu jaunais Audi īpašnieks kopā ar visu ģimeni bija ieradies uz Rimi veikalu Biķernieki. Tieši šajā veikalā ģimene iepērkas ik piektdienu, lai sagatavotos nedēļas nogalei laukos. Egīls stāsta, ka arī pirmais brauciens ar jauno Audi noteikti būšot uz laukiem Raiskumā: “Jābrauc mašīna omei atrādīt!”

Lai no sirds izbaudītu katru braucienu un vienmēr justos droši par savu jauno auto, Audi A4 uz 12 mēnešiem apdrošināts ar IF KASKO.

Neskaitot Egīla Gasiņa laimīgo lozi, veiksmīgi ir vēl 520 Rimi klienti, kas loterijā saņem vērtīgas balvas no Rimi, Benu Aptieka, airBaltic un Neste Oil. Loterijā varēja piedalīties laikā no 9. februāra līdz 6. martam, iepērkoties Rimi veikalos un pirkumiem izmantojot Mans Rimi karti.

Loterijas laimētāju saraksts atrodams šeit

 

 


Populārākie raksti