Martā Rimi pieņēmis darbā 257 darbiniekus

01. Aprīlis, 2020
Atsaucoties Rimi piedāvājumam par darba iespējām dažādās amatu pozīcijās, darba meklētāju pieteikumu skaits uzņēmumā ir audzis trīskārt.

“Šobrīd esam aicināti palikt mājās, taču ir cilvēki, no kuru darba ir atkarīga sabiedrības ikdiena. Šo varoņu pulkā ir Rimi darbinieki, kuri ikdienā rūpējas par to, lai ikvienam būtu pieejami nepieciešamie produkti un iepirkšanās process būtu drošs. Ir patiess prieks pieņemt komandā tik lielu cilvēku skaitu, kas ir atsaukušies uz Rimi darba aicinājumu, un esam gandarīti, ka varam palīdzēt šiem cilvēkiem rast jaunas iespējas rūpēties par savas ģimenes finansiālo atbalstu krīzes laikā. Esam saņēmuši rekordlielu pieteikumu skaitu un mēneša laikā pieņēmuši darbā 257 darbiniekus dažādos amatos. Tas ļauj stiprināt Rimi komandu, lai kopā nodrošinātu kvalitatīvu iepirkšanās pieredzi un rūpētos par sabiedrības labklājību šajos saspringtajos apstākļos,” informē Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais. 

Ņemot vērā vairāku nozaru nespēju šobrīd nodrošināt stabilus darba apstākļus, Rimi aicina interesentus pieteikties gan ilgtermiņa, gan īstermiņa darbam Rimi veikalos, kā arī e-veikalā. Pieteikties darbam var Rimi mājaslapā: www.rimi.lv/vakances, kā arī pie Rimi veikalu vadītājiem.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku drošību un labsajūtu. Rimi veikalos ir pievērsta pastiprināta uzmanība drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas. Visiem veikalu darbiniekiem ir pieejami dažādi aizsarglīdzekļi, tiek nodrošināta nepieciešamā vitamīnu deva, kā arī veikalos ir ieviestas organiskā stikla aizsargbarjeras pie kasēm. Tāpat ir sākta sejas vairogu ieviešana pašapkalpošanās kasu darbiniekiem un vairākkārt lietojamu sejas masku piegāde uz visiem veikaliem.

Daļā veikalu tiek organizēta plauktu piepildīšana nakts stundās, lai samazinātu darbinieku saskarsmi ar pircējiem dienas laikā. Papildus rūpējoties par darbinieku drošību, veikaliem tiek piegādāti arī medicīniskie termometri, lai darbiniekiem būtu iespēja operatīvi pārbaudīt savu veselības stāvokli. Rimi nepārtraukti meklē un ievieš jaunus risinājumus, lai darbinieki un pircēji būtu droši un pasargāti.


Populārākie raksti