Mārupē darbu sāk pirmais Rimi hipermārkets

30. Jūnijs, 2015

Mārupē darbu sāk pirmais Rimi hipermārkets ar vairāk nekā 90 jaunām darba vietām

Šodien, 30.jūnijā plkst. 12.00 Mārupē, Daugavas ielā 31 atvērsies jaunais Rimi hipermārkets, kas kopumā nodrošinās vairāk nekā 90 jaunas darba vietas. Rimi hipermārkets kopā ar citiem veikaliem un pakalpojumu nodrošinātājiem atradīsies jaunuzceltajā tirdzniecības centrā, kas būs jaunākais objekts Rimi tīklā, kurā izmantoti īpaši energoefektīvi risinājumi – ēkas un veikala apgaismojumā izmantotas tikai LED lampas, kā arī visā ēkā tiek nodrošināta videi draudzīgā kombinētā aukstuma sistēma.

„Nodrošinot vietējo iedzīvotāju pieprasījumu pēc kvalitatīva un plaša svaigās pārtikas, mājas preču, konditorejas un citu preču sortimenta, jaunais Mārupes hipermārkets sniegs ērtu un patīkamu iepirkšanos, tāpēc līdz ar tā atklāšanu novērtējam iedzīvotāju interesi un piedāvājam savā īpašumā iegūt Mans Rimi karti līdz pat 31.augustam bez maksas. Turklāt, atklājot šo tirdzniecības centru, lepojamies ar vairākām lietām. Pirmkārt, līdz ar tā atvēršanu Rīgas reģionā nodrošinām vairāk nekā 90 jaunas darba vietas, piedāvājot dažādas iespējas darbiniekiem, piemēram, profesijas apguvi, apmācības un citas priekšrocības. Otrkārt, ēkas celtniecībā esam ņēmuši vērā vides pieejamības faktorus, piemēram, domājot par ērtām uzbrauktuvēm ģimenēm ar bērnu ratiņiem, ērtu durvju platumu apmeklētājiem ratiņkrēslos un citām būtiskām detaļām. Tāpat līdz ar jauno tirdzniecības centru turpinām ieviest savā ikdienā videi draudzīgas pārmaiņas, tāpēc ēka ir aprīkota ar īpašām energoefektivitātes sistēmām,” skaidro Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Jaunais tirdzniecības centrs ir aprīkots ar videi draudzīgo un taupīgo kombinēto aukstuma sistēmu, kā arī mūsdienīgām ogļskābās gāzes aukstumiekārtām. Tāpat būtisku energoefektivitāti nodrošina īpašs jumta segums un LED apgaismojums, kas izmantots visā tirdzniecības centra ēkā.

Tirdzniecības centra kopējā platība ir 1879 kvadrātmetri. Līdzās Rimi hipermārketam apmeklētājiem būs pieejami arī vairāki pakalpojumi un tirdzniecības vietas – „Latvijas Pasts”, maizes ceptuves „Lāči” veikals, ķīmiskā tīrītava „Clean Control”, „Dino Zoo” veikals ar precēm mājdzīvniekiem, kā arī ziedu salons „Forsitija”.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 113 trīs formātu veikali: 27 Rimi hipermārketi, 40 Rimi lielveikali un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

Papildinformācija:
Inga Bite
SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob. tālr. 28626761
E-pasts: inga.bite@rimibaltic.com


Populārākie raksti