Mēneša laikā akcijai "Skolas soma" ziedoti 12 308 Ls un skolas piederumi

03. Augusts, 2009

Mēneša laikā, kopš uzsākta labdarības akcija Skolas soma, tai piesaistīti ziedojumi 12 308 latu apmērā un skolas piederumi. Tas dod iespēju skolas gaitas ar prieku uzsākt 352 skolēniem. Ziedojumus akcijas rīkotāji turpina vākt līdz 31.augustam.

Mēneša laikā labdarības akcijai Skolas soma ziedoti:

 

  • portālā Ziedot.lv ziedoti 2035 lati,
  • pa labdarības tālruni ziedoti 875 lati,
  • Rimi lielveikalos un hipermārketos visā Latvijā ziedoti 7255 latu,
  • reģionālās labdarības organizācijas piesaistījušas 2143 latu.

Ar piesaistīto mantisko ziedojumu sarakstu varat iepazīties zemāk tekstā.

Pēc reģionālo labdarības organizāciju datiem, palīdzību skolas gaitu uzsākšanai šogad sagaida 2417 skolēnu.

Lai palīdzētu bērniem no trūcīgām ģimenēm daudzviet Latvijā uzsākt skolas gaitas, portāls Ziedot.lv nu jau ceturto gadu rīko labdarības akciju Skolas soma, kuras ietvaros vāc ziedojumus skolas piederumu iegādei bērniem no trūcīgām ģimenēm.

Šogad portāls Ziedot.lv labdarības akciju rīko sadarbībā ar 25 Reģionālo labdarības organizāciju tīkla organizācijām un papildu naudas ziedojumiem aicina līdzcilvēkus ziedot arī mantas – skolas piederumus, sporta tērpus, somas, grāmatas u.c. Mantiskos ziedojumus gaidīsim Rīgā, Bruņinieku ielā 10a, kā arī reģionālās labdarības organizācijas savās darbības vietās.

Lai palīdzētu mazajiem skolēniem uzsākt skolas gaitas, aicinām ziedot internetā www.ziedot.lv projektam Skolas soma ar internetbankas starpniecību vai norēķinu karti. Ziedot iespējams, zvanot arī pa labdarības tālruni 9000 63 83. Akcijai ziedot Latvijas reģionos aicinās 25 vietējās labdarības organizācijas, savukārt visā Latvijā šai akcijai varēs ziedot ziedojumu kastītēs Rimi lielveikalos un hipermārketos. Labdarības akcija noritēs no 1. jūlija līdz 31. augustam.

Piesaistīto mantisko ziedojumu uzskaite līdz 31.jūlijam:

Mantiskais ziedojums Skaits Mantiskais ziedojums Skaits
skolas somas 14 apavi 100 pāri
sporta tērps 8 apģērbs 800 kg
sporta apavi 8 pāri flomāsteru komplekti 195
grāmatas   otu komplekti 5
krāsaino zīmuļu komplekti 116 krāsainie krītiņi 5
atsevišķi krāsainie zīmuļi 50 ūdenskrāsu komplekti 24
parastie zīmuļi 50 guašu krāsu komplekti 56
burtnīcas 728 zīmēšanas bloki 78
burtnīcu vāciņi 20 piezīmju bloknoti 7
klades 142 penāļi 3
pildspalvas 376 lineāli 30
pildspalvu kodoliņi 190 līme 110
rakstāmgaldi 8 šķēres 2
krēsli 16 dzēšgumijas 22
blokflautas 3 trompete 1

 

Palīdzēsim arī šogad bērniem izjust skolā iešanas prieku! Svētku sajūtu un atbalstu varam sniegt daudzām ģimenēm daudzviet Latvijā, kas īpaši svarīgi ekonomiskās krīzes situācijā. Ziedojot 35 latus, varam uzdāvināt daļu no nepieciešamajām lietām, lai kāds pirmklasnieks, kuram vecāki nevar iegādāties skolas piederumus, ar prieku uzsāktu skolas gaitas! Palīdzēt varam arī ziedojot lietošanai derīgus skolas piederumus un lietas, kuras pašu skolēniem vairāk nav derīgas, bet kādam citam skolēnam – ļoti nepieciešamas!


Populārākie raksti