Mentor Latvia mentorporgammas jaunieši iepazīst mazumtirdzniecības un Rimi ikdienu

21. Jūlijs, 2017

Ekskursijas laikā Rimi hipermārketā Damme mentorpogrammas dalībnieki varēja iepazīties ar visām veikala nodaļām un ielūkoties ceptuvē, kā arī noskaidrot par dažādām amata kategorijām un pieejamajām vakancēm uzņēmumā. Tāpat ekskursijas laikā interesenti varēja aizpildīt pieteikuma anketu, lai pieteiktos darbā uzņēmumā. Viena no mentorpogrammas dalībniecēm, kura šo iespēju izmantoja, bija Santa Erštiķe.

“Pēc iepazīšanās ar Rimi ceptuves darbu un tajā strādājošo cilvēku pienākumiem, sapratu, ka arī gribētu strādāt šādā uzņēmumā. Ļoti novērtēju, ka visiem jaunajiem darbiniekiem gan ceptuvē, gan veikalā sākumā tiek nodrošināts mentors un apmācības, kā arī iespējas apvienot darbu ar ģimenes dzīvi. Tā kā audzinu meitu, man ir svarīgi, lai varu paspēt viņu aizvest un izņemt no bērnudārza,” teic mentorprogrammas dalībniece Santa Erštiķe.

Iepazīstināšana ar veikala darbu, kā arī darba iespēju piedāvāšana ir daļa no Rimi Latvia atbalsta organizācijai, kurā uzņēmuma darbinieki darbojas kā jauniešu mentori. Tāpat jauniešu izglītošanā ir iesaistījušies arī Rimi gardēži, vadot meistarklases par veselīgu un daudzveidīgu uzturu. Savukārt Rimi un Supernetto veikalu klienti līdz augusta sākumam ir aicināti atbalstīt mentoprogrammas norisi, ziedojot pie kasēm esošajās ziedojumu kastītēs, lai pēc iespējas vairāk jauniešiem īpaši reģionos būtu iespēja piedalīties mentorprogrammā un uzsākt patstāvīgu dzīvi.

“Šodienas bērni un jaunieši ir mūsu nākotne, tādēļ Rimi kā sociāli atbildīgs uzņēmums dažādos veidos sniedz savu ieguldījumu, lai nodrošinātu viņiem iespēju uz pilnvērtīgu dzīvi, piemēram, pagājušajā gadā atklājām programmu Rimi Bērniem. Jau otro gadu Rimi atbalsta arī mentorprogrammu, kas sniedz reālu palīdzību jauniešiem, lai viņi pozitīvi mainītu savu dzīvi un būvētu savu un mūsu kopīgo nākotni!” teic SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.  

Šī gada mentorprogrammā piedalās 57 jaunieši Rīgā, Jelgavā, Tukumā, Saldū un Kuldīgā.

 


Populārākie raksti