Modernizēts Rimi hipermārkets Valdemāra ielā

23. Augusts, 2013

Lai pircējiem nodrošinātu patīkamu iepirkšanās pieredzi, kā arī piedāvātu visplašāko preču un produktu sortimentu, modernizēts Rimi hipermārkets Valdemārs (adrese: Rīga, Kr. Valdemāra iela 112). Rekonstrukcijas laikā veikals kļuvis ne tikai gaišāks un ērtāks, bet arī veikti būtiski uzlabojumi nepārtikas preču zonā, nodrošinot iespēju vienuviet iegādāties visu nepieciešamo. Rūpējoties par veselīga dzīvesveida atbalstītājiem, Rimi hipermārketā izveidots svaigo salātu bārs, savukārt, pašmāju ražojumus plašā sortimentā būs iespējams iegādāties zemnieku produkcijas veikalā Klēts.

Pēc veikala modernizācijas Rimi hipermārketa nepārtikas preču zona kļuvusi daudz ērtāka – paplašināta  ne tikai kosmētikas, bet arī bērnu preču nodaļa. Tajā, rūpējoties par pašiem mazākajiem un viņu vecākiem, kā arī ļaujot ietaupīt pirkumiem atvēlēto laiku, iespējams vienuviet iegādāties gan  rotaļlietas un apģērbu, gan arī bērnu pārtiku un mazuļu kosmētiku.

Iedvesmojot pircējus jaunai garšas pieredzei un mudinot tos arī ikdienā ievērot sabalansēta uztura pincipus, veikalā izveidots salātu bārs. Tajā no vairāk nekā 20 veselīgām un gardām sastāvdaļām – svaigiem dārzeņiem, salātu lapām, garnelēm, vistas filejas, sieru, olām un citām – ir iespēja katram izveidot savus salātus atbilstoši gaumei un vēlmēm.. Turklāt izvēlētos salātus iespējams papildināt ar kādu no gardajām Rimi mērcītēm – ķiploku, loku, medus - sinepju, cēzara mērci un daudzām citām.

Tāpat, pircēju ērtībai gastronomijas nodaļā būs pieejamas īpašas delikatešu vitrīnas, kurās plašā sortimentā pircēji varēs iegādāties sev tīkamākos sierus un gaļas produktus – kūpinājumus, žāvējumus un citus. Savukārt Rimi kulinārijas sortiments papildināts ar gardām picām, kuras gatavotas pēc labākajām receptēm un tapušas turpat, uz vietas veikalā.

Savukārt vietējo zemnieku produkcijas veikals Klēts ikvienam piedāvā iegādāties visplašāko lauku labumu klāstu – kvalitatīvus un gardus gaļas izstrādājumus, lauku pienu, sviestu, biezpienu, augļu un ogu sukādes, dārzeņus un citus gardumus. Kopumā zemnieku veikalā ir pieejami vairāk nekā 1400 vietējo ražotāju pārtikas produkti un nepārtikas preces no 110 zemnieku saimniecībām visā Latvijā. Zemnieku produkcijas veikali Klēts, kas izveidoti sadarbībā ar SIA Rāmkalnu serviss, veiksmīgi darbojas arī Rimi hipermārketos: t/c Spice, t/p Alfa, t/c Damme, t/c Mols, kā arī Rimi hipermārketos Pulkveža Brieža un Biķernieku ielā, kas šobrīd arī ir piedzīvojis nelielus uzlabojumus – palielināts zemnieku sveramo produktu klāsts.Bērnu preču nodaļaKosmētikas preču nodaļaJaunais salātu bārs


Populārākie raksti