Nākamnedēļ Rimi veikalos sāks tirgot jaunos kartupeļus

02. Jūlijs, 2010

Jau sākot no nākamās pirmdienas, 5. jūlija, visos Rimi tīkla veikalos būs nopērkami jaunie, Latvijā audzētie kartupeļi. Lielākos jaunās kartupeļu ražas apjomus sākotnēji nodrošinās zemnieku saimniecība “Galiņi”, piedāvājot trīs dažādas šķirnes kartupeļu. Kilograms pirmo pašmāju kartupeļu maksās Ls 0,46. Katrai nākamajai vietējo kartupeļu ražai cena būs ievērojami mazāka.

„Līdzīgi kā jaunos pašmāju gurķus un zemenes, arī Latvijā audzētos kartupeļus visi gaida ar lielu nepacietību. Turklāt jaunā kartupeļu raža Rimi veikalos atceļo gandrīz kā tikko no lauka – nedēļas nogalē plānots novākt pirmos ienākušos kartupeļus, lai jau pirmdienas rītā tos ikviens varētu iegādāties veikalos visā Latvijā. Lai arī sākotnēji Rimi veikalu sortimentā būs nopērkami trīs dažādu šķirņu kartupeļi, ienākoties arvien jaunai ražai, veikalu plaukti tiks papildināti arī citām šķirnēm,” stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Ienākoties jaunajai pašmāju ražai, katru nedēļu Rimi veikalu plaukti tiek papildināti un pārdošanā nonāk dažādi jaunie, Latvijā audzētie dārzeņi, garšaugi un ogas. Šobrīd Rimi veikalos pieejams plašs jauno pašmāju dārzeņu un ogu klāsts – dažāda veida salāti, rabarberi, loki, dilles, jaunie kāposti, spināti, kolrābji, topinambūri, tomāti, gurķi, kā arī zemenes.

Drīzumā Rimi sortimentā būs pieejami arī citi pašmāju dārzeņi – pircēju iecienītie ziedkāposti, kabači, cukinī un brokoļi. Jauno ražu Rimi veikaliem piegādā kooperatīvā sabiedrība “Mūsmāju dārzeņi”, kas apvieno deviņas zemnieku saimniecības, kā arī septiņi citi Latvijas uzņēmumi. 
 


Populārākie raksti