Nedēļas nogalē Rimi veikalos sāks tirgot pirmos Latvijā audzētos rabarberus un redīsus

11. Maijs, 2012

Šajā nedēļas nogalē Rimi veikalu sortiments tiks papildināts ar pirmo Latvijā audzēto rabarberu un redīsu ražu. Jaunos rabarberus, kurus būs iespējams iegādāties Rimi veikalos visā Latvijā, piegādās kooperatīvā saimniecība Baltijas dārzeņi, un tie maksās Ls 1.39 par kilogramu. Savukārt lielākajos Rimi hipermārketos Rīgā, kā arī Liepājā un Jelgavā būs pieejami kooperatīvās sabiedrības Mūsmāju dārzeņi audzētie redīsi, kuru cena 200 gramu iepakojumam būs Ls 0.45.

Pirmā Latvijā audzētā redīsu raža būs nopērkama Rimi hipermārketos Rīgā – Stirnu ielā 26 un Valdemāra ielā 112, kā arī t/p Alfa un t/c Spice. Tāpat pirmie pašmāju redīsi būs pieejami arī ārpus galvaspilsētas – Rimi hipermārketā t/c Ostmala Liepājā un t/c Vivo centrs Jelgavā.

Līdz ar jaunās pavasara ražas ienākšanos, katru nedēļu Rimi veikalu plaukti tiek papildināti un pārdošanā nonāk dažādi Latvijā audzētie dārzeņi un garšaugi. Jau šobrīd Rimi sortimentā atrodami garie un lauka gurķi, sarkanie tomāti no Mārupes siltumnīcām, dzeltenie tomāti no uzņēmuma Getliņi Eko siltumnīcām, zaļie lociņi no K/s Mūsmāju dārzeņi, SIA Rītausma audzētie zaļie salāti podiņos, kā arī zemnieku saimniecības Ezerkauliņi skābenes. 

 


Populārākie raksti