Nīcgales ielā Rīgā atklāj jaunu Rimi lielveikalu

06. Jūnijs, 2016
  

3.jūnijā ar izklaides programmu tika atklāts jauns Rimi lielveikals Rīgā tirdzniecības centrā Green, Nīcgales ielā 53. Atklāšanas dienā pirmos apmeklētājus Rimi priecēja ar koncertu un dažādām aktivitātēm bērniem, savukārt ikdienā veikala sortiments vietējiem iedzīvotājiem nodrošina plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu.

Jaunais lielveikals sniedz papildu ērtības vietējiem iedzīvotājiem. Tajā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo - uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, svaigus augļus, dārzeņus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces. Lielveikala darba laiks būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.


Kopējā veikala platība būs teju 600 kvadrātmetri un lielveikals nodrošinās 23 jaunas darba vietas.

Rūpējoties par Rimi būtisko vides faktoru, tāpat kā visos jaunatklātajos un atjaunotajos veikalos, arī šajās veikala telpās izmantots energoefektīvais LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt līdz pat 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa. Tāpat izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 119 trīs formātu veikali: 31 Rimi hipermārkets, 43 Rimi lielveikali un 45 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

 

 

 

 


Populārākie raksti