Nike Riga Run dalībnieki enerģijas atjaunošanai no Rimi saņems teju pus tonnu augļu un vairāk nekā divus tūkstošus musli batoniņu

15. Augusts, 2013

Rūpējoties, lai lielākā labdarības un sporta pasākuma Nike Riga Run dalībnieki varētu atjaunot spēkus skrējiena laikā, Rimi īpaši izveidotā punktā, trases astotajā kilometrā, katram sportistam dāvās enerģijas un vitamīniem bagātus augļus. Kopumā skrējējiem tiks izdalīti teju pus tonna banānu. Savukārt paši mazākie sportisti pēc skriešanas un skrituļslidošanas distances no Rimi kopumā saņems vairāk nekā divus tūkstošus enerģijas batoniņu.

Tāpat Mežaparka estrādes teritorijā 18. augustā darbosies Rimi enerģijas punkts, kur ikkatram Nike Riga Run dalībniekam būs iespēja atgūt spēkus pēc fiziskas slodzes īpaši izveidotā atpūtas zonā. Tajā par gardiem pārsteigumiem sportistiem rūpēsies Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs, kurš dalībniekus cienās ne tikai ar veselīgiem dzērieniem, bet arī aicinās pārbaudīt zināšanas uztura piramīdas salikšanā no reāliem produktiem un izglītos par veselīga uztura priekšrocībām.

Rimi enerģijas punktā darbosies arī veloblenderis, kas palīdzēs ikvienam sagatavoties lielajam startam un reizē pašam uzkult savu spēka kokteili. Savukārt trasē sportistus uzmundrinās un izturību līdz finišam vēlēs Rimi karsējmeitenes.

„Mēs, Rimi kā Nike Riga Run veselīgā uztura partneris, rūpējamies, lai ikvienam sporta un labdarības pasākuma dalībniekam būtu iespēja uzzināt par sabalansēta uztura priekšrocībām un fiziskām aktivitātēm piemērotām maltītēm – gan piedāvājot īpašas receptes, gan organizējot sportistu uzturam veltītus treniņus. Savukārt Nike Riga Run fināls ir īstais brīdis, lai īpaši akcentētu sportistu komfortu un palīdzētu tiem atjaunot spēkus pēc fiziskas slodzes,” stāsta Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis.


 


Populārākie raksti