No 1. marta visi Rimi veikali strādās sarkanajā režīmā

01. Marts, 2022
Saskaņā ar valdības lēmumu no 1. marta visi Rimi veikali strādās sarkanajā režīmā un būs atvērti visiem pircējiem – arī bez Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem.

“Rimi veikalos, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus, vienmēr bijuši gaidīti visi pircēji, tāpēc priecājamies, ka atkal varam vērt durvis katram, kurš vēlas iepirkties klātienē. Vienlaikus mēs pievēršam lielu uzmanību mūsu pircēju un darbinieku drošībai, tāpēc aicinām ikvienu rīkoties atbildīgi, ievērot drošības prasības un izvairīties no veikala apmeklējuma, ja ir slikta pašsajūta,” aicina Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers. 

Rimi atgādina, ka, apmeklējot tirdzniecības vietas, obligāti jālieto medicīniskā maska vai FFP2 vai augstākas klases respirators bez vārsta. Bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem arī turpmāk veikalu var apmeklēt ar cita veida, t. sk. auduma, maskām, savukārt bērniem līdz 7 gadu vecumam maskas nav nepieciešamas.

Tāpat Rimi aicina izmantot roku dezinfekcijas līdzekļus, kas izvietoti pie ieejas veikalos, un ievērot 2 metru distanci ar citiem pircējiem.

Arī iepirkumu grozu un ratu skaits Rimi veikalos joprojām ir samazināts, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.


Populārākie raksti