No īpašās Dziesmu un deju svētku produkcijas tiks ziedots BKUS televizoru iegādei

27. Marts, 2018

Kā pirmie veikalu plauktos no īpašās Rimi Dziesmu un deju svētku līnijas nonākuši piens un kefīrs, kā arī Rimi groziņi ar iebiezinātā piena krēmu. Taču tuvāko nedēļu laikā šīs līnijas produktu klāstu papildinās Rimi pilngraudu un ātri pagatavojamās auzu pārslas, dažādi konditorejas izstrādājumi, gāzēts un negāzēts ūdens 0,5 un  1,5 l tilpuma pudelēs. Tāpat arī dabai draudzīgais papīra iepirkuma maisiņš tiks noformēts ar īpašo Rimi Dziesmu un deju svētku saukli – Mēs esam kopā no visas sirds. Ziedošanas akcija norisināsies līdz šī gada 20. jūnijam, lai būtu iespējams pagūt televizorus iegādāt un uzstādīt, taču produkcija ar īpašo svētku dizainu būs nopērkama visa gada garumā.

No ziedojumu naudas sarūpētie televizori tiks izvietoti dažādas slimnīcas nodaļās, tostarp, infekcijas nodaļā, kurās bērni drīkst uzturēties tikai pa vienam, vai palātās, kur traumu dēļ bērni nevar nokļūt līdz rotaļlietu istabai, kur šādi televizori jau ir. Tos slimnīcas iemītnieki varēs jo īpaši izmantot Dziesmu svētku laikā, kad tiks translēts svētku tradicionālais gājiens un koncerta programmas.

“Ne visiem slimnīcas pacientiem ir pieejamas viedierīces, kas palīdz kliedēt garlaicību un novērst domas, tāpēc papildu televizori būs lieliski sabiedrotie. Jo īpaši svarīgi tas ir šogad, kad Latvija svin savu 100 gadu jubileju. Iespēja sekot līdzi gan Dziesmu un deju svētkiem, gan citiem svinību pasākumiem, ienesīs svētku sajūtu arī pie mums slimnīcā, vairojot prieku un smaidus bērnu sejās," Rimi un visiem akcijas atbalstītājiem pasakās Inita Stūre-Stūriņa, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas virsmāsa.

“Jau daudzu gadu garumā Rimi sniedz atbalstu Bērnu slimnīcai un Bērnu slimnīcas fondam. Lai arī līdz šim esam vairāk rūpējušies par atbalstu tieši dažādu medicīnisku aspektu nodrošināšanā, šoreiz gādāsim par mazo pacientu labsajūtu, jo tā atveseļošanās procesā ir ļoti svarīga. Kopīgiem spēkiem rūpēsimies par to, lai svētku sajūta būtu ne tikai Mežaparka lielajā estrādē vai Daugavas stadionā, bet arī slimnīcas palātās gan pašu Dziesmu un deju svētku laikā, gan arī pēc tam, kad svētki pagājuši,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa. 

Dziesmu svētku līnijas produkti būs nopērkami Rimi veikalos visā Latvijā, un tajā ietilps tādas plaša patēriņa pārtikas preces kā ūdens, piens, kefīrs u.c. Tās atšķirsies no pārējā veikala sortimenta ar īpaši dizainētu Dziesmu un deju svētku etiķeti Mēs esam kopā no visas sirds.


Populārākie raksti