No jauna atklāj Rimi tirdzniecības centru Madonā

11. Jūnijs, 2014

Vakar, 10.jūnijā tika atklāts renovētais tirdzniecības centrs Madonā (Saules ielā 6), kurā pārmaiņas piedzīvoja arī Rimi veikals. Šis bija ilgi gaidīts un lolots projekts, jo veikals bija salīdzinoši novecojusi un tajā varēja pamanīt laika atstātās iezīmes. Tagad Rimi ir iedota otrā elpa un veikals ir kļuvuši ne tikai modernāks, bet arī ir paplašinājies piedāvātās produkcijas sortiments.

Otro elpu ieguvis arī Rimi pārvaldītais tirdzniecības centrs Madonā. Jaunās gaišās telpās papildus jau iecienītajiem nomniekiem – Citadele bankai, mazajai sadzīves tehnikai Pus12, apavu veikalam Prego, apģērbu veikalam Kolekcijas8, LMT klientu apkalpošanas centram, Euroaptiekai, juvelierizstrādājumu veikalam 585, SEB un Swedbank banku bankomātiem, pievienojušies jauni nomnieki - grāmatnīca Globuss un zoo preču veikals Mājas Mīlulis Agro, kurš papildus ierastajiem Zoo veikala sortimentam piedāvā preces lauksaimniekiem un veterināra pakalpojumus.

Liels paldies ikvienam, kurš piedalījās veikala un tirdzniecības centra renovācijā, lai palīdzētu tiem tapt vēl labākiem!

Svinīgā darbinieku sveikšana veikala atklāšanas dienā

Bērnus priecēja dažādas radošās darbnīcas – sejiņu apgleznošana bija jo īpaši iecienīta

 


Populārākie raksti