No šodienas Rimi veikalos iespējams iegādāties Latvijā audzētas zemenes

18. Jūnijs, 2012

Sākot ar šodienu, 18. jūniju, Rimi veikalos visā Latvijā iespējams iegādāties pirmo Latvijā audzēto zemeņu ražu, kuru piegādā vietējo zemeņu audzētāji Siguldas ogas. Pašmāju zemenes maksā Ls 3.69 par kilogramu, savukārt Supernetto veikalos šīs ogas var iegādāties 500g iepakojumos, un to cena  ir Ls 1.89. Tāpat šīs nedēļas laikā Rimi sortiments tiks papildināts ar pašmāju kāpostu, kabaču un diļļu ražu.

„Lai arī vietējām zemenēm sezona ir diezgan īsa, pieprasījums pēc tām Rimi veikalos stipri pārsniedz importa zemeņu pārdošanas apjomus. Tāpēc esam priecīgi, ka spēsim pircējus jau šajā pirmssvētku nedēļā iepriecināt ar tik gaidītajām Latvijā audzētām zemenēm,” saka Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Tāpat, sākot ar šo nedēļu, pircējiem Rimi veikalos būs iespējams iegādāties arī jaunos pašmāju kāpostus, kabačus un dilles, kurus piegādās kooperatīvā sabiedrība Mūsmāju dārzeņi. Savukārt pēcjāņu nedēļā veikalu sortimentu papildinās Latvijā audzētie jaunie kartupeļi, ziedkāposti un savojas kāposti. 


Populārākie raksti