Nordea Rīgas maratona dalībnieki no Rimi saņems 8.5 tonnas ar svaigajiem augļiem

15. Maijs, 2014

Aktīvs un sportisks dzīvesveids nav iedomājams bez veselīga uztura, tāpēc Rimi visiem Nordea Rīgas maratona dalībniekam ir sarūpējis 8.5 tonnas ar svaigajiem augļiem. Enerģijas atjaunošanai trasē dažādās vietās būs pieejama 1.5 tonna apelsīnu un viena tonna banānu. Savukārt kopumā 25 000 veselīgajās uzkodu pakās, ko skrējēji saņems pēc finiša līnijas šķērsošanas, būs pieejami vairāk nekā 6 tonnas ābolu. Tāpat maratona dalībnieki saņems negāzētu ūdeni Vichy Still, atspirdzinošu sporta dzērienu Vichy Viva Sport, žāvētu augļu un riekstu maisījumu Zelta rieksts Dienas deva enerģijai un Get Up graudaugu batoniņu ar aprikozēm, kas palīdzēs atjaunot spēkus pēc skrējiena.

Jau kopš pirmdienas, 12. maija, Rimi centralizētajā noliktavā norit aktīvs darbs pie sportistu somu komplektēšanas. Kopumā septiņi Rimi darbinieki ik dienas īpašajos maisiņos iepako vidēji 6250 veselīgo uzkodu pakas un plānots, ka darbs tiks pabeigts ceturtdien,15. maijā.

Rūpējoties par atspirdzinājumu ne tikai pēc skrējiena, bet arī tā laikā, Nordea Rīgas maratona veselīga uztura partneris Rimi jau vairākus gadus pēc kārtas sportistiem 10 enerģijas punktos dažādās trases vietās enerģijas atjaunošanai nodrošinās svaigus augļus, kā arī spēcinošas uzkodas pēc maratona.


 


Populārākie raksti