Nordea Rīgas Maratons saņem prestižo IAAF kvalifikācijas zīmi

27. Oktobris, 2011

Nordea Rīgas maratons pirmoreiz vēsturē saņēmis prestižo Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) “Bronzas” kvalifikācijas zīmi (Bronze Label), kļūstot par vienīgo maratonu Ziemeļeiropā un vienu no dažiem desmitiem pasaulē, kas izpelnījušies šo augsto kvalitātes novērtējumu.

Pateicoties pēdējo gadu izaugsmes stabilitātei, Nordea Rīgas maratons ieņem aizvien nozīmīgāku vietu Ziemeļeiropas maratona kartē. Pēdējos divus gadus pasākumā katru gadu piedalījušies dalībnieki no 45 pasaules valstīm. 2011.gadā ārvalstu dalībnieku skaits sasniedza 1700.

“Visas organizēšanas procesā iesaistītās puses uz šo mērķi gāja apzināti vairāku gadu garumā, tādēļ prieks, ka kopīgiem spēkiem esam to sasnieguši. Īpašs paldies mūsu ilggadējiem atbalstītājiem – Nordea, Lattelecom, Hanzas Maiznīcām, adidas, Rimi un, protams, partneriem – Rīgas Domei. Saņemtais starptautiskais kvalitātes novērtējums mums visiem uzliek vēl lielāku atbildību, lai ikviens dalībnieks, neraugoties vai ieradies no Latvijas, Somijas, Igaunijas, Japānas, Kenijas vai citas pasaules valsts, maijā izejot Rīgas ielās sajustu, ka Nordea Rīgas maratons to saņēmis pelnīti,” ir pārliecināts organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords.

IAAF kvalifikācijas zīmi maratons var saņemt izpildot noteiktus precīzi definētus kritērijus, kas ietver visu pasākuma norisi, sākot no trases kvalitātes un organizācijas, dalībnieku un līdzjutēju servisa un mārketinga, līdz pat sasniegtajiem sportiskajiem rezultātiem un elites skrējēju kvalifikācijas līmenim.

Reģistrācija 22. Nordea Rīgas maratonam
Jau ziņots, ka reģistrācija Nordea Rīgas maratonam 2012 jau ir sākusies. Nākamais Nordea Rīgas maratons notiks 2012.gada 20.maijā. Pirmajās reģistrācijas nedēļās pieteikušies dalībnieki jau no 18 pasaules valstīm. Dalībai Nordea Rīgas maratonā ir iespējams pieteikties līdz 2012.gada 19.maijam, piesakoties oficiālajā mājas lapā www.nordearigasmaratons.lv un Nordea bankas filiālēs visā Latvijā. Kā jau ierasts, pasākuma ģenerālsponsors Nordea banka visiem saviem klientiem līdz 2012.gada 30.aprīlim piedāvā iespēju pieteikties ar 10% atlaidi no dalības maksas.

2012. gadā Rimi trešo reizi kļūs par vienu no maratona atbalstītājiem, aicinot cilvēkus iedvesmoties veselīgam dzīvesveidam.


Populārākie raksti