Noslēdzas Rimi praktikantu programma Talent Lab

02. Maijs, 2019
Noslēgusies vairāk nekā 8 mēnešus ilgusī Rimi Baltic praktikantu izaugsmes programma Talent Lab (latviski Talantu laboratorija).

Tās ietvaros četri jaunieši no Latvijas un viena jauniete no Igaunijas apguva prasmes darbam mazumtirdzniecības jomā. Programmas ietvaros vadības praktikantiem tiek dota iespēja visplašākajā veidā iepazīt un apgūt darbu mazumtirdzniecībā, piemēram, strādājot dažādos Rimi Latvia formātu veikalos, kā arī gūstot pieredzi dažādās Rimi biroja struktūrvienībās.

Talent Lab ietvaros Rimi Latvia praktizējās četri dalībnieki - Rīgas Banku augstskolas finanšu programmas absolvents Dāvis Siliņš, augstskolas Turība mārketinga un tirdzniecības vadības programmas absolvents Jānis Grants, Jonkopinga (Jönköping) biznesa skolas Zviedrijā starptautiska menedžmenta programmas absolvents Dāvis Dišlers un RISEBA personāla vadības programmas absolvente Sheila Eizensharf.

“Viena no lielākajām šīs programmas priekšrocībām ir iespēja iepazīt daudz lieliskus kolēģus un viņu ikdienu. Esmu pārliecināts, ka Talent Lab laikā iegūtā pieredze, zināšanas un prasmes man palīdzēs turpināt augt gan profesionāli, gan individuāli,” uzsver Dāvis Siliņš, kurš pēc prakses beigām turpina darbu Rimi Baltic Sortimenta un iepirkumu departamentā.

Rimi Baltic Personāla direktors Mečislavs Maculēvičs atzīst: “Talent Lab ir lieliska programma kā piesaistīt mūsu uzņēmumam jaunus, talantīgus darbiniekus, un jau programmas laikā rast radošus risinājumus mūsu izaicinājumiem biznesā. Liels prieks par Talent Lab dalībnieku paveikto programmas laikā, it sevišķi jaunajām idejām, ko redzējām viņu projektos. Paldies mūsu "talantlabiešiem" un veiksmi tālākās karjeras gaitās Rimi un paldies visiem Rimi kolēģiem, kas strādāja, lai šī programma kārtējo reizi būtu veiksmīga!”
 


Populārākie raksti

Piedalies Lielajā talkā!
14. Aprīlis, 2024