Noslēdzas Rimi praktikantu programma Talent Lab, dalībnieki kļūst par uzņēmuma darbiniekiem

13. Marts, 2017

10. martā beidzās pirmā Rimi Baltic praktikantu izaugsmes programma Talent Lab (latviski Talantu laboratorija), kuras ietvaros astoņi jaunieši no trim Baltijas valstīm apguva prasmes darbam mazumtirdzniecības jomā, saņemot par to konkurētspējīgu atalgojumu. Pēc prakses beigām visiem dalībniekiem tika izteikti darba piedāvājumi.

Rimi praktikantu programmas Talent Lab ietvaros Rimi Latvia praktizējās četri dalībnieki - RTU Rīgas Biznesa skolas biznesa vadības programmas absolvents Jānis Neinbergs, Latvijas Universitātes moderno valodu un biznesa vadības programmas absolvente Santa Dzalbe, Pasavas (Passau) universitātes Vācijā starptautiskās kultūras un biznesa programmas absolvente Olga Eglīte un RTU Rīgas Biznesa skolas biznesa vadības programmas absolvents Jēkabs Grundmanis.

“Pieteikšanās šai programmai sākās laikā, kad biju pabeigusi studijas Vācijā. Lai gan man jau bija darba pieredze Vācijā, ļoti vēlējos strādāt Latvijā un iepazīt mūsu valsts darba tirgu. Novērtēju, ka Rimi praktikantu programmā Talent Lab man bija iespēja īsā laikā izzināt dažādu jomu speciālistu ikdienu un gūt tik vispusīgas zināšanas par mazumtirdzniecības nozari lielā un starptautiskā uzņēmumā,” stāsta Olga Eglīte, kura pēc prakses beigām turpinās darbu Rimi Latvia Kategoriju vadības departamentā.

Programmas ietvaros vadības praktikantiem tiek dota iespēja visplašākajā veidā iepazīt darbu mazumtirdzniecībā, piemēram, strādājot dažādos Rimi Latvia formātu veikalos, kā arī gūstot pieredzi dažādās Rimi biroja struktūrvienībās.

“Rimi ir darba devējs, kas vēlas veidot ilgtermiņa attiecības ar saviem darbiniekiem, veicinot viņu profesionālo izaugsmi. Talent Lab programma bija iespēja mūsu kolektīvam piesaistīt jaunus un talantīgus cilvēkus. Priecājos, ka visi praktikanti ir atraduši ļoti interesantu nākotnes perspektīvu un ir gatavi sākt savu karjeru mūsu uzņēmumā,” uzsver Pārsla Baško, Rimi Baltic Grupas personāla un attīstības direktore.

Talent Lab ir jauna koncepta Rimi praktikantu programma, kas norisinājās visās trijās Baltijas valstīs. Tās ietvaros Latvijā praktizējās četri, bet Lietuvā un Igaunijā – katrā divi jaunieši.
 


Populārākie raksti