Noslēdzies Nordea Rīgas Maratons

21. Maijs, 2012

Svētdien, 20. maijā, Nordea Rīgas maratonā kopskaitā startēja ap 18 000 dalībnieku no 59 valstīm. Visvairāk - gandrīz 11 000 dalībnieku skrēja 5 km distanci, savukārt maratona distancei bija reģistrējušies 1095 dalībnieki. Rimi komanda šogad lielāko komandu topā ierindojās 6. vietā ar 305 reģistrētiem skrējējiem.
Pusmaratona distancē Rimi komandas līderis Mikus Gerliņš finišēja pēc 1:32:38 un ierindojās 192. vietā, 10 km distanci mūsu komandā visātrāk veica Dmitrijs Koreškovs ar finiša laiku 00:45:32, iegūdams 115 vietu. Savukārt visīsākajā - 5 km distancē - 25. vietu izcīnīja Rimi komandas dalībnieks Artūrs Levins.

Apsveicam visus dalībniekus ar veiksmīgu finišu!