Ogrē tiek atvērts jauns tirdzniecības centrs

05. Septembris, 2014

Šodien, 5.septembrī plkst. 12:00, Rīgas ielā 33 Ogrē jeb A6 lielceļa malā tiks atvērts tirdzniecības centrs ar enkurnomnieku – Rimi hipermārketu. Tas būs pirmais Rimi hipermārkets Ogres novadā un piedāvās plašu pārtikas produktu un citu preču sortimentu, kā arī uz vietas veikalā gatavotu kulinārijas un konditorejas produkciju. Līdz ar tirdzniecības centra būvniecību ir labiekārtota un apzaļumota arī apkārtējā teritorija – iekārtota promenāde ar ērtiem soliņiem atpūtai, izveidots asfaltēts piebraucamais ceļš un ietves, kā arī velosipēdu ceļš, kas atdalīts drošai braukšanai no Rīgas ielas. Tirdzniecības centrs nodrošinās kopumā 106 jaunas darbavietas Ogres, Jumpravas, Lielvārdes, Pārogres un citiem tuvējās apkaimes iedzīvotājiem. No tām 88 būs tieši Rimi hipermārketa darbiniekiem.

“Rimi tirdzniecības centra atklāšana Ogrē ir īpašs un ilgi gaidīts notikums, jo tas ir viens no mūsu šā gada lielākajiem projektiem. Tas atrodas pie Rīgas – Daugavpils šosejas, kas ir viena no aktīvākajām auto maģistrālēm Latvijā. Tādēļ tajā būs ērti iepirkties gan pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem. Mēs ļoti rūpīgi strādājam pie katra jauna veikala izveides, lai tajā būtu redzama un novērtējama mūsu vislabākā pieredze, ko vēlamies sniegt saviem klientiem: gan izdevīgas cenas un kvalitatīvas preces, gan estētika un mūsdienīga veikala vide, gan iespēja savus pirkumus veikt ātri, iegādājoties visu nepieciešamo vienuviet. Turklāt katra jauna tirdzniecības vieta palielina konkurenci, no kuras lielākie ieguvēji ir tieši pircēji, jo izvēles iespējas kļūst plašākas,” saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Kopējā tirdzniecības centra platība ir gandrīz 4000 m2, no kuras vairāk nekā 2000 m2 aizņem Rimi hipermārketa telpas. Veikalā darbosies maiznīca, kas pircējiem piedāvās iespēju iegādāties svaigi ceptu maizi, smalkmaizītes un pīrāgus, kā arī cepumus un dažādas mīklas. Savukārt Rimi konditorejā ikviens varēs iegādāties ne tikai gardas pusdienu maltītes un desertus līdzi ņemšanai, bet arī vairāk nekā 20 veidu kūkas un tortes. Turpmāk, gatavojoties svinībām, ogrēniešiem būs iespēja veikt pasūtījumus svētku galdam un no mājaslapā www.rimi.lv pieejamā kataloga izvēlēties sev tīkamāko maltīti: pīrāgus, raušus, kliņģerus, tortes, salātus, uzkodas – bet saņemt tos jaunajā Rimi hipermārketā.

Rimi hipermārkets piedāvās arī plašu zivju sortimentu, kā arī atvērtā tipa siera produkcijas stendu. Turklāt līdz ar plašo pārtikas produktu sortimentu, veikalā būs pieejamas arī mājsaimniecības preces un apģērbi kā pieaugušajiem, tā bērniem.

Pircēju ērtībai pie tirdzniecības centra izveidots auto stāvlaukums vairāk nekā 230 automašīnām. Tāpat centrs būs pieejams arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem - pie ēkas ir izveidotas īpašas autostāvvietas, ērta uzbrauktuve, kas pielāgota ratiņkrēslu izmēriem, bet tirdzniecības centra telpās pieejamas cilvēkiem ratiņkrēslos piemērotas labierīcības.

Jaunā Rimi tirdzniecības centra būvniecībā izmantoti videi draudzīgi risinājumi, kas nodrošinās būtisku energoresursu ekonomiju gan iekštelpām, gan āra teritorijai. Apgaismojumu ēkas fasādei, autostāvietai un tirdzniecības zālei nodrošinās LED lampas. Tāpat, rūpējoties par apkārtējo vidi, Rimi lielveikalā freona ledusskapju un saldētavu vietā produktus atdzesēs mūsdienīgas ogļskābās gāzes aukstumiekārtas. Bet to izdalītais siltums tiks izmantots karstā ūdens uzsildīšanai un nodrošinās apkuri visam tirdzniecības centram.

Vēl jaunajā tirdzniecības centrā darbosies arī Jāņa Rozes grāmatnīca, Latvijas Aptieka, ziedu veikals Tīne, juvelierizstrādājumu veikals 585, zoo preču veikals Happy Dog, ķīmiskā tīrītava Clean Control un citi. Tirdzniecības centrs un Rimi hipermārkets pircējus gaidīs katru dienu no plkst.8.00 līdz 22:00.

Ēkas būvniecības darbus veica būvkompānija SIA Bukoteks, savukārt projektu izstrādāja arhitektūras uzņēmums SIA AAC Birojs.

Veikala atvēršanas dienā no plkst. 11:00 līdz pat 19:00 notiks dažādas aktivitātes visai ģimenei – ar muzikāliem priekšnesumiem Rimi veikala apmeklētājus priecēs Atis Ieviņš, Aija Andrejeva, pūšamo instrumentu grupa Sparkling5, rokenrola deju grupa Ķengurroks un pūtēju orķestris Rota. Pasākumu vadīs un ar īpašiem priekšnesumiem izklaidēs Dailes teātra dziedošie aktieri Lauris Dzelzītis un Gundars Silakaktiņš, bet vakara noslēgumā visi aicināti uz krāšņu uguņošanu. Tāpat veikala atvēršanas svētku laikā un visas nedēļas nogales garumā pie veikala darbosies radošās darbnīcas bērniem, kā arī piepūšamā atrakcija. Visas svētku aktivitātes būs pieejamas bez maksas.

Līdz ar Rimi hipermārketa atklāšanu Ogrē, Latvijā darbosies jau 113 trīs formātu Rimi Latvia veikali: 24 Rimi hipermārketi, 38 Rimi lielveikali un 50 zemo cenu veikali Supernetto.

Veikala atvēršanas svētku programma:

Piektdiena, 5. septembris, no plkst. 11:00 līdz 19:00
• 11:00 Muzicē Atis Ieviņš ar grupu, pūšamo instrumentu grupa Sparkling5, rokenrola deju grupa Ķengurroks un pūtēju orķestris Rota
• 12:00 Tirdzniecības centra atklāšana
• 12:00 – 16:00 radošās darbnīcas bērniem
• 12:00 – 19:00 piepūšamā atrakcija
• 12.45  – 13:20 koncertu sniedz Aija Andrejeva
• Konkursi, viktorīnas, īpašas balvas no Rimi
• 19:00 svētku uguņošana

Sestdiena, 6. septembris, no plkst. 12:00 līdz 19:00
• 12:00 – 19:00 piepūšamā atrakcija
• 12:00  – 16:00 radošās darbnīcas bērniem
• Konkursi, viktorīnas, īpašas balvas no Rimi

Svētdiena, 7. septembris, no plkst. 12:00 līdz 16:00
• 12:00 – 16:00 radošās darbnīcas bērniem
• Konkursi, viktorīnas, īpašas balvas no Rimi


Populārākie raksti