Olainē atklāj pirmo Rimi lielveikalu

09. Aprīlis, 2015

Šodien Olainē, Stacijas ielā 8, atklāj pirmo Rimi lielveikalu, kas atradīsies līdzšinējā Supernetto veikala vietā. Līdz ar šī veikala atvēršanu arī Olaines iedzīvotājiem būs iespēja izdevīgi iepirkties mūsdienīgā un ērtā Rimi veikalā, kas saviem pircējiem piedāvās gan plašu svaigās pārtikas preču sortimentu, gan iepakotās pārtikas produktus, kā arī pievilcīgu kulinārijas un konditorejas izstrādājumu piedāvājumu.

Rekonstruētajā veikalā pieejamo preču klāsts ir dubultots. Piemēram, jaunatklātajā Rimi pircējiem būs iespējams iegādāties sveramu svaigu gaļu un zivis, kā arī svaigu, veikalā ceptu maizi un smalkmaizītes, kā arī daudzus citus kārdinošus piedāvājumus.

Līdz ar jaunā veikala atklāšanu Olaines iedzīvotājiem tika radītas 14 jaunas darbavietas. Darbu jaunajā veikalā turpinās gan visi Supernetto darbinieki, gan darbā stāsies jaunie kolēģi. Kopumā Rimi klientus apkalpos 29 darbinieki. Jaunajā Rimi lielveikalā pircējus apkalpos 4 kases.

Jauno Rimi veikalu vadīs Aleksandra Brokāne – pieredzējusi Rimi darbiniece, kas iepriekš strādāja Rimi hipermārketā Alfa. Viņa ir gandarīta, ka līdz ar jaunā Rimi atklāšanu arī Olaines iedzīvotājiem būs iespēja baudīt Rimi lielveikala sniegtās priekšrocības un lielisku iepirkšanās pieredzi. “Saviem kolēģiem novēlu vienmēr strādāt aizrautīgi un justies kā saimniekiem savā darbavietā. Tad arī pircēji pie mums jutīsies kā mājās,” atklājot veikalu saka Olaines Rimi lielveikala vadītāja Aleksandra Brokāne.

Jāpiebilst, ka Rimi vēlas sniegt arī savu ieguldījumu to pilsētu attīstībā un iedzīvotāju labklājības veicināšanā, kur darbojas kāds no Rimi veikaliem, tādēļ jau 23. maijā Rimi sarūpētās balvas priecēs Olaines pusmaratona 5km distances uzvarētājus.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 112 trīs formātu veikali: 24 Rimi hipermārketi, 41 Rimi lielveikals un 47 zemo cenu veikali Supernetto.


Populārākie raksti