Olimpiskā diena 2020

08. Septembris, 2020
"Olimpiskā diena 2020” ar iecienīto Vislatvijas vingrojumu šogad notiks 18. septembrī plkst. 10.00.

Ja jautāsiet - kas vieno Rimi un sportu?, tad atbilde būs - vēlme kļūt par pozitīvo pārmaiņu dzinējspēku. 

Līdzīgi kā sports un sportiskās aktivitātes daudziem palīdz piedzīvot pozitīvas pārmaiņas gan ķermenī, gan emocionālajā labsajūtā, tā Rimi ar veselīga uztura piedāvājumu veikalos un atbalstu liela mēroga sporta pasākumiem ikvienu iedvesmo veselīgam un aktīvam dzīvesveidam.  

Rimi tic, ka lielas lietas iespējams sasniegt, sperot mazus soļus. Pagatavo ēdienu no veselīgiem produktiem, izmēģini jaunu sporta veidu, nostaigā ik dienu vismaz 5000 soļu, seko līdzi dienas laikā izdzertajam ūdens daudzumam, aizej uz sportiņu vai katru dienu veic kādu vingrojumu. Galvenais ir sākt darīt! Un kāpēc lai sākums pozitīvām pārmaiņām nebūtu arī Olimpiskā diena?

Piedalies "Olimpiskajā dienā 2020"! 

"Olimpiskā diena 2020” ar iecienīto Vislatvijas vingrojumu šogad notiks 18. septembrī plkst.10.00, taču sporta un veselību veicinošas aktivitātes tiks izvērstas vesela mēneša garumā. Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos šogad ir “Mēs esam #SPORTIŅĀ”.

Latvijas Olimpiskā komiteja publicējusi "Olimpiskās dienas 2020" vingrojuma kompleksa mācību video, kas ir paredzēts jebkuram interesentam, kurš vēlas piedalīties "Olimpiskajā dienā 2020", noskaties to šeit

 Uzzini vairāk www.olimpiade.lv

#OlimpiskāDiena2020 #MēsEsamSportiņā


Populārākie raksti