Ostmalā notiks Vīriešu dzīvesstila diena kopā ar Rīgas Dinamo

14. Aprīlis, 2010

Šo sestdien, 17. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 17.00, turpinot iepriekšējā nedēļā aizsākto skaistuma un veselības tēmu, tirdzniecības centrā Ostmala risināsies Vīriešu dzīvesstila diena, kuras ietvaros visi liepājnieki varēs saņemt vēl nebijušas bezmaksas konsultācijas par vīriešu skaistumkopšanu un izveidot pavasarīgas frizūras, kā arī apspriesties ar makšķerēšanas un medību lietpratējiem un mēroties spēkiem galda hokejā ar Rīgas Dinamo kluba spēlētājiem Tomu Hartmani un Miku Indrašisu.

Vīriešu dzīvesstila diena sāksies jau plkst. 11.00, kad t/c Ostmala kungi un jaunskungi varēs konsultēties pie nozares profesionāļiem un uzzināt jaunākās vīriešu kosmētikas pavasara modes tendences. Jebkurš liepājnieks, kurš vēlēsies iegūt jaunu un modernu frizūru, to varēs izdarīt absolūti par brīvu pie pieredzējušajiem zīmola AVON frizieriem.

Sporta, īpaši hokeja, līdzjutējiem būs vienreizēja iespēja uzspēlēt galda hokeju kopā ar Rīgas Dinamo kluba spēlētājiem Tomu Hartmani un Miku Indrašisu, kopā nofotografēties un saņemt ekskluzīvus autogrāfus. Taču sacensību starplaikos katrs hokeja fans varēs nodegustēt Rīgas Dinamo jaunākos produktus.

Tanī pat laikā, atzīmējot Vīriešu dzīvesstila dienu, t/c Ostmala darbosies veikalu "Pie Kuzmiča" un "Ieroči" ekspertu stūrītis, kur gan esošie, gan topošie makšķernieki un mednieki varēs iegūt visu jaunāko informāciju par makšķerēšanas un medību lietām.

Sestdien t/c Ostmala būs padomāts arī par izēdājiem, kuri varēs piedalīties restorāna Oskars rīkotajās ēšanas sacensībās. Turpat naski darbosies arī šefpavārs Nauris Hauka, demonstrējot veselīgas maltītes pagatavošanas paraugstundas vīriešiem.

Turklāt par godu Vīriešu dzīvesstila dienai t/c Ostmala nomnieki apmeklētājiem ir sarūpējuši īpašus piedāvājumus un praktiskus pārsteigumus. Savukārt par priecīgu gaisotni un labsajūtu sestdien gādās pasākuma kurators Toms un DJ Māris.
 


Populārākie raksti