Palīdzēsim krīzes situācijā nonākušajām ģimenēm

01. Oktobris, 2009

7477 lati ir summa, ko septembrī Rimi veikalos izvietotajās kastītēs izdevās savākt, lai palīdzētu krīzes situācijā nonākušajām Latvijas ģimenēm. Tagad no šiem saziedotājiem līdzekļiem portāls Ziedot.lv varēs sniegt mazaizsargātajām ģimenēm risinājumu konkrētās problēmsituācijās, kuras ģimenes pašu spēkiem nevar pārvarēt.

Piemēram, nopirkt gotiņu, kas baros visu saimi, sarūpēt līdzekļus specifiskai ārstniecībai, palīdzēt vecākiem, ja bērnam notikusi nelaime, bet materiālie apstākļi liedz sarūpēt nepieciešamos medikamentus un nodrošināt pienācīgu aprūpi, panākt, ka cilvēkam ratiņkrēslā ir iespēja tikt ārā no savas mājas un parūpēties par sevi pašam.

Mazaizsargātas ir ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, kas liedz kādam no vecākiem strādāt algotu darbu, lai rūpētos par bērnu visu viņa mūžu, vēl smagāka ir situācija, ja kāds no vecākiem pats ir aprūpējams.

Dažkārt pietiek ar mazumiņu, lai atgrieztos cerība, ģimene atkal varētu būt kopā un radīt drošu pamatu saviem bērniem. Ikviens ziedojums kādam šo cerību jau ir dāvājis!


Populārākie raksti