Palīdzi Palīdzēt!

02. Marts, 2011

“Palīdzi Palīdzēt” ir bezmaksas pasaku portāla Pasakas.net aicinājums - palīdzēt mācīties bērniem ar īpašām vajadzībām. Projekta mērķis ir izveidot universālus, multimediālus mācību materiālus, kas būtu ērti lietojami un bez maksas pieejami arī tiem bērniem, kuriem ir grūtības redzēt, dzirdēt vai izprast lietas tradicionālā veidā.

Specializētos mācību materiālus, kas paredzēti bērnu intelektuālajai un garīgajai attīstībai, plānots izstrādāt vairākos formātos – audio un video versijās, tos veidojot vieglā valodā, papildinot ar titriem un dažādiem vizuālajiem elementiem. Izveidotie mācību materiāli bez maksas būs pieejami ikvienam bērnam, vecākiem un pedagogiem portālā Pasakas.net.

“Palīdzi Palīdzēt” ietvaros radītie mācību materiāli būs paredzēti kā individuālai lietošanai, tā arī izmantošanai mācību stundās sākumskolas vecuma bērniem. Tie ievērojami atvieglos darbu arī speciālo skolu skolotājiem, kuriem līdz šim nākas pašiem izstrādāt piemērotus mācību materiālus un metodes.

Iesaistoties kampaņā “Palīdzi palīdzēt”, mēs varam kopīgi savākt nepieciešamos 60 000 latus un padarīt mācību pieredzi daudzveidīgāku, pieejamāku un interesantāku vairāk nekā 10 000 bērniem un viņu skolotājiem!

Palīdzēt radīt digitālos mācību līdzekļus bērniem ar īpašām vajadzībām ir iespējams, ziedojot Rimi un Supernetto veikalu ziedojumu kastītēs, portālos Ziedot.lv un Pasakas.net, kā arī zvanot uz ziedojumu tālruni 90006685 (maksa 1 Ls).

www.pasakas.net

Rezultāti:
Rimi un Supernetto ziedojumu kastītēs ir savākti vairāk nekā 20 600 latu projekta Palīdzi Palīdzēt! atbalstam. Ar iegūtajiem līdzekļiem projekta organizatori var uzsākt darbu specializēto mācību līdzekļu radīšanai bērniem ar īpašām vajadzībām. Portāla Pasakas.net un uzņēmuma Rimi Latvia īstenotās ziedojumu kampaņas Palīdzi Palīdzēt! mērķis ir radīt digitālus, bez maksas pieejamus, multimediālus mācību līdzekļus bērniem, kam ir redzes, dzirdes, kustību un garīgās attīstības traucējumi.

Projektā jau šobrīd iesaistījušies speciālisti no tādām skolām kā Rīgas 1. Speciālās internātpamatskolas, Strazdumuižas internātvidusskolas un Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas. Sadarbībā ar māksliniekiem, animācijas filmu studiju Dauka un tehniskajiem izstrādātājiem ar saziedoto līdzekļu palīdzību tiek uzsākts darbs saistošu, oriģinālu un interesantu materiālu radīšanai. Palīdzi Palīdzēt! organizatori stāsta, ka kopīgi ar projekta vēstnešiem – Rimi Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāju Zani Eniņu, dziedātāju Loriju Cinkusu un ielu vingrošanas entuziastu Kasparu Zlidni – jau tapis mācību līdzekļu prototips, pēc kura līdzības tiks veidoti pārējie materiāli.

“Ir jāsaka liels paldies Rimi gan par atbalstu tieši ziedojumu vākšanas procesā, gan par iespēju radīt simulāciju telpu Citāda Klase, kas vairākas nedēļas “ceļoja” pa Rimi veikaliem, aicinot cilvēkus uzzināt vairāk par to cilvēku ikdienu, kam ir īpašas vajadzības. Rīgas iedzīvotāju attieksme un atsaucība ir tiešām patīkams pārsteigums. Citādu Klasi Rimi veikalos kopumā apmeklēja vairāk nekā 1000 cilvēku, kas uzreiz arī atstāja ziedojumus kastītēs vai arī zvanīja uz ziedojumu tālruni,” stāsta viens no Palīdzi Palīdzēt! idejas autoriem, portāla Pasakas.net vadītājs Edmunds Vanags.

Paldies par ziedojumu!


Populārākie raksti