Paplašinot veikalu tīklu, durvis ver jauns Rimi Express veikals

18. Aprīlis, 2019
Rimi turpina būtiski pārveidot un paplašināt veikalu tīklu atbilstoši pircēju pieprasījumam un iepirkšanās paradumu jaunākajām tendencēm. 

Šodien, 18. aprīlī, Barona ielā 20, Rīgā, durvis ver jau astotais Rimi Express formāta veikals.

Tāpat kā citi Rimi Express veikali, arī jaunais veikals ir vērsts uz steidzīgākajiem pilsētas iedzīvotājiem, piedāvājot ātru un ērtu iepirkšanās veidu un īpaši pielāgotu sortimentu. Veikalā pieejamas preces, kas nepieciešams dinamiskam pilsētniekam pusdienu maltītes ieturēšanai, vai nepieciešamāko preču iegādei mājupceļā un pa ceļam uz darbu, tostarp arī iespēja papildināt un iegādāties e-talonus. Pircēji varēs izvēlēties starp gatavajiem produktiem, vai uz vietas komplektēt maltīti līdzi ņemšanai no salātu bāra. Tāpat veikalā pieejamas svaigi ceptas smalkmaizītes, pica un kafija, savukārt domājot par veselīgām alternatīvām – veikalā uzstādīta arī sulu spiede. Savukārt gada karstākajās dienās pircēji varēs veldzēties ar gardo jogurta saldējumu. Rimi saldējumnīca sniedz iespēju cilvēkiem pašiem izvēlēties un kombinēt gardākos jogurta saldējumus ar dažādām piedevām. 

Veikala darba laiks ir no plkst. 07.00 līdz 23.00. Raitākai pircēju apkalpošanai veikalā pieejama arī pašapkalpošanās kase. Šis ir jau astotais Express formāta veikals Latvijā, septiņi veikali atrodas Rīgā un viens veikals Ventspilī. 

Tāpat uzņēmums turpina investēt hipermārketu modernizācijā un jaunu Rimi Express veikalu atvēršanā, kā arī pakāpeniski īsteno Supernetto zīmola veikalu pāreju uz Rimi zīmola veikaliem.  

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 126 piecu formātu veikali: 32 Rimi Hyper, 30 Rimi Super, 44 Rimi Mini, 8 Rimi Express un 12 Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.
 


Populārākie raksti