Par Rimi hipermārketa Valdemāra ielā 112 īpašnieku kļūst "Rimi Baltic" grupa

13. Oktobris, 2011

Investīciju fonds "BPT Optima", kas līdz šim bija Rimi hipermārketa Rīgā, Valdemāra ielā 112 īpašnieks, vakar noslēdza līgumu ar Rimi Baltic grupu par nekustamā īpašuma pārdošanu. Noslēdzoties darījumam, par jauno hipermārketa īpašnieku kļūs Rimi, kas ir nekustamā īpašuma enkura nomnieks un aizņem lielāko daļu īpašuma.

Objekta stratēģiskā atrašanās vieta ir viens no galvenajiem kritērijiem, kāpēc Rimi Baltic grupa nolēma iegādāties šo objektu, tādējādi paplašinot nekustamo īpašumu klāstu, kas pieder uzņēmumam. "Investējot Rimi hipermārketā Valdemāra ielā, plānojam turpināt veiksmīgo veikala darbību, nodrošinot pircējiem ērtu iepirkšanās procesu gan Rimi hipermārketā, gan nomnieku veikalos", saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Andžejs Neguliners, "BPT Asset Management" Latvijā vadītājs: "Šis darījums ir daļa no starptautiskā investīciju fonda "BPT Optima" stratēģijas Baltijas valstīs. Mēs ieguldām komerciālajos nekustamajos īpašumos, 5 - 8 gadu laikā tos attīstām, pievienojot tiem vērtību. Uzskatām, ka Rimi hipermārkets bija veiksmīgs ieguldījums fondam".

Pārdošanas darījuma rezultātā "BPT Optima" guva kapitāla pieaugumu attiecībā pret iegādes vērtību. Abas darījuma puses ir vienojušās par konfidencialitāti, līdz ar to darījuma summa un citas ar darījumu saistītas detaļas netiks izpaustas.

Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas uzņēmums "BPT Asset Management" šo īpašumu pārvalda kopš 2003. gada. "BPT Optima" struktūrā tas ir reģistrēts no 2007. gada, līdz tam tā oficiālais īpašnieks bija cits grupas investīciju fonds.

Īpašuma kopējā platība ir 5900 kv.m. Rīgā "BPT Optima" pieder arī divi citi īpašumi - tirdzniecības centrs "Barona centrs" Kr.Barona ielā un "Olimpia" Ķīpsalā.

"BPT Asset Management" ir nozīmīgs nekustamo īpašumu aktīvu pārvaldītājs, kas Ziemeļeiropā un Austrumeiropā specializējies īpašumu aktīvu pārvaldē ar kopējo vērtību 1,1 miljardi eiro.
 


Populārākie raksti