Pārtikas banka Paēdušai Latvijai aicina palīdzēt trūkumā nonākušajiem

05. Marts, 2018

“Aicinot savus pircējus piedalīties akcijā, mēs vēlamies iedrošināt tos, kas labprāt palīdzētu, bet ikdienas skrējienā neatrod laiku vai iespēju. Līdz šim akcijas laikā saziedotais ir palīdzējis aptuveni 4000 trūkumā nonākušām ģimenēm. Prieks, ka šogad tā startēs ar vēl lielāku vērienu un pirmo reizi norisināsies pilnīgi visos Rimi hipermārketos Rīgā, kā arī lielākajos Rimi veikalos reģionos,” pauž Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu vai zirņus. Tāpat mazākie pārtikas paku saņēmēji priecāsies par kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu.

“Palīdzēt – tas ir vieglāk, nekā palīdzību lūgt. Divreiz gadā ikviens Latvijas iedzīvotājs var tieši iesaistīties palīdzības sniegšanā, līdzās saviem ikdienas pirkumiem, piepildot pārtikas paku. Lai gan tā šķiet tik maza palīdzības deva, tā noteikti ļoti iepriecinās kādu trūkumā nonākušo, kurš dažādu apstākļu dēļ ir sastapies ar grūtu situāciju, taču birokrātisku šķēršļu dēļ nespēj saņemt sociālo palīdzību,” saka pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijai līdztekus pārtikas paku sagādāšanai, organizē dažāda veida palīdzību tām ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā – līdztekus atbalsta ar pārtiku tiek organizēti gan izklaidējoši, gan izglītojoši pasākumi. Jau ilgstošs pārtikas bankas atbalstītājs un partneris ir lielveikalu tīkls Rimi.

 


Populārākie raksti