Pārtikas banka Paēdušai Latvijai un Rimi aicina piepildīt pārtikas pakas

07. Decembris, 2022
Lai atbalstītu trūkumā nonākušās Latvijas ģimenes, sestdien, 10. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 19.00 Pārtikas banka Paēdušai Latvijai un Rimi aicina uz tradicionālo pārtikas paku komplektēšanas akciju, kurā piedalīsies 48 Rimi veikali Rīgā un visos Latvijas reģionos. 

Ikviens Latvijas iedzīvotājs varēs ziedot pārtikas produktus, lai palīdzētu līdzcilvēkiem grūtākajos ziemas mēnešos. Akcijas laikā ikviens pircējs ir aicināts piepildīt pārtikas pakas, tajās liekot produktus ar garu derīguma termiņu: dažādus graudaugus (rīsus, griķus, mannu, auzu pārslas, prosu, putraimus, grūbas), pākšaugus (pupas, lēcas, zirņus) miltus un miltu izstrādājumus, makaronus, gaļas, zivju, dārzeņu un augļu konservus, eļļu, cukuru, medu, tēju, kafiju, garšvielas, gardumus bērniem – šokolādi, cepumus, žāvētus augļus un riekstus.

“Daļai Latvijas iedzīvotāju, kas nonākuši finansiālās grūtībās, nav iespējas kaut ko ietaupīt vai uzkrāt, tāpēc viņiem būs ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Kopumā lēšam, ka vairākiem simtiem Latvijas ģimeņu Pārtikas bankas pārtikas pakas ir, iespējams, vienīgā iztika. Iepriekšējā akcijām kopīgiem spēkiem izdevās piepildīt vairāk nekā 5000 pārtikas paku.,” saka Pārtikas bankas vadītāja Agita Kraukle.

Šobrīd visā Latvijā darbojas 37 Pārtikas bankas atbalsta punkti, kas ik mēnesi palīdz vismaz 6500 cilvēku – to vidū ir gan ģimenes ar bērniem, gan seniori, kā arī personas ar invaliditāti un viņu tuvinieki.

“Kā ilggadējais Paēdušai Latvijai sadarbības partneris un atbalstītājs aicinām mūsu pircējus šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā iesaistīties pārtikas paku piepildīšanā, lai šis laiks būtu gaišs katrā mājā. Ik mēnesi Rimi ziedo vairāk nekā 20 tonnu pārtikas, un mēs redzam, cik ļoti nepieciešami ir šie produkti. Katrs līdzcilvēku atbalsts, katra pārtikas paka, ko varam nodot Pārtikas bankai, ir liels atspaids trūkumā nonākušām ģimenēm,” saka Juris Šleiers, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs.

Veikali, kuros 10. decembrī norisināsies pārtikas paku komplektēšanas akcija:


Populārākie raksti