Pēc rekonstrukcijas atklāts Rimi hipermārkets A.Deglava ielā

01. Decembris, 2015

1.decembrī, plkst. 12.00 Augusta Deglava ielā 110 pēc rekonstrukcijas atklāts paplašināts Rimi hipermārkets, kas nodrošina 98 darba vietas. Rekonstruētais hipermārkets atvērts Rimi lielveikala vietā, kas nozīmē, ka vietējiem iedzīvotājiem tagad būs pieejams krietni plašāks preču un produktu sortiments.

Paplašinātajā veikalā ir būtiski palielināts piedāvāto preču klāsts, piemēram, turpmāk pircējiem būs pieejamas arī kosmētikas, mājsaimniecības un sezonas preču nodaļas. Savukārt pārtikas preču nodaļu papildinās uz vietas gatavoti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi, svaigi cepta maize un smalkmaizītes, kā arī pircēju iecienītais salātu bārs. Līdzšinējo 1430 kvadrātmetru vietā preču klāsts izvietots gandrīz 2000 kvadrātmetru platībā. Pēc rekonstrukcijas jaunais veikals kopumā nodrošinās 98 darba vietas, savukārt no tām paplašinātajā veikalā Rimi hipermārketā darbu papildinās 33 iepriekšējā kolektīva darbinieki.

Lai iepriecinātu iedzīvotājus ar jauno veikalu, Rimi veikala atvēršanas dienā ir sarūpējis patīkamus pārsteigumus visas dienas garumā - līdz pat plkst. 19.00 paredzēti muzikāli priekšnesumi, kurus sniegs dziedātāji Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Miks Dukurs, Laimis Rācenājs un saksofonu grupa The Sparkling 5. Apmeklētājus pārsteigs arī iluzionista Jurija Gavrilova maģiskie triki un dažādi konkursi. No plkst. 18.00 līdz 19.00 koncertu sniegs grupa Credo, pēc kura visi apmeklētāji tiks aicināti ārā baudīt krāšņu svētku uguņošanu.

Kā visos jaunākajos Rimi veikalos, arī Deglava ielas hipermārketā izmantoti dažādi videi draudzīgi risinājumi, piemēram, LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% apgaismojuma elektrības patēriņa. Tāpat izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu ēkas apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 116 trīs formātu veikali: 30 Rimi hipermārketi, 40 Rimi lielveikals un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

 


Populārākie raksti