Pēc rekonstrukcijas atvērts Rimi lielveikals Daugavpilī, Smilšu ielā 92b

15. Jūnijs, 2015

Šodien, 16. jūnijā plkst. 11.00 tirdzniecības centrā Daugavpilī, (adrese: Smilšu ielā 92b) pēc Supernetto veikala rekonstrukcijas durvis ver Rimi lielveikals. Jaunajā Rimi lielveikalā pircējiem būs pieejams plašāks preču un produktu klāsts, jo īpaši svaigās pārtikas sortimentā. Rekonstrukcijas gaitā ēka kļuvusi vizuāli vēl pievilcīgāka, tāpat modernizētas veikala tirdzniecības telpas, mainīts plauktu izkārtojums, veikalu ejas, lai pircējiem būtu ērtāk pārvietoties un vieglāk atrast izvēlētās preces. Tāpat, līdz pat 31.jūlijam vietējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem Rimi lielveikalā būs iespēja saņemt karti Mans Rimi par brīvu.

Anželika Ivanova, Rimi lielveikala Smilšu ielā (Daugavpilī), vadītāja: „Rimi lielveikalā tagad strādās 32 darbinieki – tas ir uz pusi vairāk nekā iepriekš Supernetto. Tas nozīmē, ka jaunajā veikalā ir palielināts darbinieku skaits un veikals nodrošinās jaunas darba vietas vietējiem iedzīvotājiem. Turklāt liela daļa darbinieku ir pieredzējuši un iepriekš strādājuši Supernetto veikalā. Tāpat, tagad daugavpilieši varēs baudīt papildus priekšrocības, ko piedāvā Rimi veikalu tīkls – plašu produktu klāstu, ērtu un patīkamu iepirkšanos, Esam pateicīgi gan saviem kolēģiem, kas palīdzējuši veikalam tapt modernākam, kā arī esam pārliecināti, ka vietējie iedzīvotāji novērtēs jauno veikalu.”

Jaunajā Rimi veikalā preces izkārtotas īpaši pārdomāti – tā, lai ikdienā nepieciešamos produktus pircējiem būtu ērti atrast un tie būtu viegli pieejami. Pircēju ērtībai, jaunatvērtajā veikalā plašā sortimentā pieejama svaigā pārtika – augļi, dārzeņi, piena un fasētas gaļas produkti, zivju produkcija, kā arī svaigi ceptās maizes un smalkmaizītes, vietējo piegādātāju konditorijas izstrādājumi, ka arī daudzveidīgi karstie ēdieni un dažāda veida salāti ikviena pircēja gaumei. Turklāt svaigās pārtikas produkti tiks uzglabāti slēgtā tipa ledusskapjos un vitrīnās, kas būs īpaši ērti veikala apmeklētājiem, jo nodaļās nebūs auksti.

Tāpat jaunās saldētavas nodrošinās būtisku elektroenerģijas ekonomiju. Apgaismojumu tirdzniecības zālei nodrošinās LED lampas. Tāpat, rūpējoties par apkārtējo vidi, Rimi lielveikalā freona ledusskapju un saldētavu vietā produktus atdzesēs mūsdienīgas ogļskābās gāzes aukstumiekārtas.

Ieskandinot svinīgo veikala atvēršanu, 16.jūnijā no 11:00 līdz pat 15:00 darbosies radošās darbnīcas bērniem. Veikala atklāšanas dienā būs arī spēles, viktorīnas un dažādas atrakcijas, kas priecēs un izklaidēs mazus un lielus.
Jaunajā Rimi, kas pircējus gaidīs katru dienu no plkst.8.00 līdz plkst. 22:00, klienti tiks apkalpoti 4 kasēs. Savukārt kopējā Rimi veikala tirdzniecības platība pēc rekonstrukcijas ir gandrīz 530 m2.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 113 trīs formātu veikali: 26 Rimi hipermārketi, 41 Rimi lielveikali un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

Papildinformācija:
Laura Podskočija
Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67045502
E-pasts: laura.podskocija@rimibaltic.com


Populārākie raksti