Pēc rekonstrukcijas atvērts Rimi lielveikals Lomonosova ielā

12. Septembris, 2014

Šodien, 12. septembrī plkst. 12.00 Rīgā (adrese: Lomonosova ielā 6) pēc Supernetto veikala rekonstrukcijas durvis vēris Rimi lielveikals. Veikalu īpaši iecienījuši tuvējo augstskolu studenti, tāpēc pēc rekonstrukcijas papildināts ne tikai svaigās pārtikas preču un iepakotās produkcijas sortiments, bet arī grila un kulinārijas produktu klāsts. Kopumā Rimi lielveikalā strādās 25 darbinieki, jo līdz ar tā pārveidošanu, radītas 13 jaunas darbavietas.

Supernetto veikala rekonstrukcija tika sākta šā gada augustā, mēneša laikā labiekārtojot veikala telpas un paplašinot sortimentu atbilstoši Rimi lielveikalu konceptam. Pircēji varēs ne tikai iegādāties gardas smalkmaizītes, dažādus sveramos salātus, grilētus kartupeļus un gaļu, bet arī novērtēt plašo siera sortimentu. Turklāt svaigās pārtikas produkti tiks uzglabāti slēgtā tipa ledusskapjos un vitrīnās, kas būs īpaši ērti veikala apmeklētājiem, jo nodaļās nebūs auksti. Tāpat jaunās saldētavas nodrošinās būtisku elektroenerģijas ekonomiju.

Jaunajā Rimi, kas pircējus gaidīs katru dienu no plkst.8.00 līdz plkst. 22:00, klientus apkalpos 4 kases. Savukārt kopējā veikala tirdzniecības platība pēc rekonstrukcijas ir gandrīz 600 m2.

Līdz pat 30. septembrim jaunajā Rimi lielveikalā pircējiem būs iespēja bez maksas saņemt klientu lojalitātes karti Mans Rimi.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 113 trīs formātu veikali: 24 Rimi hipermārketi, 39 Rimi lielveikali un 50 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


 


Populārākie raksti