Pēc rekonstrukcijas atvērts Rimi lielveikals Saldū, Jelgavas ielā 1

01. Decembris, 2014

Šodien, 28. novembrī plkst. 12.00 Saldū, (adrese: Jelgavas iela 1) pēc rekonstrukcijas durvis ver Rimi lielveikals. Jaunais Rimi veikals rekonstrukcijas laikā piedzīvojis vizuālas pārmaiņas – modernizētas veikala tirdzniecības telpas, mainīts plauktu izkārtojums un ejas, lai pircējiem būtu ērtāk pārvietoties un vieglāk atrast izvēlētās preces. Iepriekš veikalā strādāja 25 darbinieki, taču pēc rekonstrukcijas kolektīvā darbu uzsākuši vēl 8 darbinieki.

Veikala rekonstrukcija tika sākta šā gada 2.novembrī, mēneša laikā labiekārtojot telpas atbilstoši Rimi lielveikalu konceptam. Turpmāk pircējiem tiks piedāvāts arī plašāks svaigās pārtikas sortiments. Savukārt produkti tiks uzglabāti slēgtā tipa ledusskapjos un vitrīnās, kas būs īpaši ērti veikala apmeklētājiem, jo nodaļās nebūs auksti. Tāpat būtiski paplašināta grila un silto ēdienu izvēle - veikalā varēs iegādāties gan silto gaļas produkciju, gan piedevas - rīsus, griķus, kartupeļus un citus.

“Rimi lielveikala rekonstrukcija Saldus iedzīvotājiem ir īpaši gaidīts notikums. Tas ir viens no iecienītākajiem iepirkšanās gala mērķiem lielai daļai saldenieku un pilsētas viesu, tāpēc veikala atvēršana tiek gaidīta ar lielu nepacietību. Esmu pārliecināta, ka pēc rekonstrukcijas iepirkšanās Rimi veikalā kļūs vēl patīkamāka ne tikai modernizēto telpu, bet arī papildinātās siltās produkcijas klāsta dēļ, kas būs kā lieliska maltīte tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem,” apmeklēt jaunatvērto Rimi lielveikalu aicina tā vadītāja Jolanta Treinovska.

Apgaismojumu tirdzniecības zālei nodrošinās LED lampas. Tāpat, rūpējoties par apkārtējo vidi, Rimi lielveikalā freona ledusskapju un saldētavu vietā produktus atdzesēs mūsdienīgas ogļskābās gāzes aukstumiekārtas.

Par godu veikala atvēršanai, pircēji līdz pat 4. decembrim varēs piedalīties īpašā iepirkšanās spēlē – Lielāks pirkums, lielāka atlaide. Iepērkoties jaunajā Rimi veikalā vairāk nekā 10 eiro vērtībā, klienti saņems 5% atlaidi nākamajam pirkumam, iegādājoties preces vairāk nekā 20 eiro vērtībā – nākamajam pirkumam tiks piemērota 7% atlaide, bet veicot pirkumu virs 30 eiro – nākamo pirkumu iespējams iegādāties par 10% lētāk. Tāpat atvēršanas dienā apmeklētājus priecēs dažādi pārsteigumi no Rimi – īpaši piedāvājumi un atlaides veikalā, kā arī  gardumi un baloni pašiem mazākajiem pircējiem.

Jaunajā Rimi, kas pircējus gaidīs katru dienu no plkst.8.00 līdz plkst. 22:00, klientus apkalpos 5 kases.

Rimi Latvia tīklā ir 113 trīs formātu veikali: 24 Rimi hipermārketi, 40 Rimi lielveikali un 49 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


 


Populārākie raksti