Pēc rekonstrukcijas atvērts Rimi Mini veikals Rīgā – Vaidavas ielā

02. Februāris, 2022
Noslēdzot rekonstrukcijas darbus, 2. februārī durvis apmeklētājiem atkal ver Rimi Mini veikals Rīgā, Vaidavas ielā 9b. Ērtākam iepirkšanās procesam veikalā iekārtotas jaunas vitrīnas un kasu zona, kā arī pieejama autostāvvieta klientiem.

Šis ir jau piecdesmit piektais Rimi Mini formāta veikals Latvijā un tas strādās “sarkanajā režīmā”.

“Liels, plašs un gaišs veikals, kas atvērts ikvienam pircējam – tieši tādā veidolā savu darbību atjauno Rimi Mini Vaidava pēc pērn sāktās rekonstrukcijas, lai tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem būtu iespēja ērti veikt ikdienas pirkumus patīkamā veikala vidē.  Saskaņā ar jauno dizaina konceptu veikalā atjaunots arī viss iekārtojums, uzstādot energoefektīvu LED apgaismojumu un videi draudzīgas svaigās pārtikas vitrīnas. Veikalā darbojas divas manuālās un divas pašapkalpošanās kases, un tajā tiek nodrošinātas darba vietas 14 darbiniekiem. Autobraucēju ērtībām pieejams stāvlaukums klientiem, kur auto var novietot vienu stundu bez maksas,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Veikala 581 kvadrātmetru plašajā tirdzniecības zālē pieejams visaptverošs produktu sortiments ikdienā aktuālāko preču kategorijās. Veikalā pieejami arī dažādu pasaules virtuvju ēdieni un produkti to pagatavošanai mājās, kā arī specializētie produkti bez glutēna un cukura. Veikalā ir iespēja iegādāties arī gardu kafiju, svaigi spiestu apelsīnu sulu, uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes.

Jaunais veikals darbojas “sarkanajā režīmā”, un tajā brīvi veikt pirkumus varēs pircēji bez sadarbspējīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem. 

Rimi Mini Vaidava ir atvērts ik dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00.

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators bez vārsta (FFP2 vai augstākas klases maska), kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.

Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, aicinām doties uz veikalu laikos, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā vai pēc plkst. 19.00 vakarā. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.


Populārākie raksti