Pēc rekonstrukcijas atvērts Rimi tirdzniecības centrs Talsi 2

01. Novembris, 2012

 1. novembrī pēc rekonstrukcijas durvis vēris Rimi tirdzniecības centrs Talsi 2, Dundegas ielā 18, kas šobrīd kļuvis pat divas reizes lielāks. Tā paplašināšanā ieguldīti aptuveni 707 tūkstoši latu. Tajā līdz ar enkurnomnieku – Rimi lielveikalu – Talsu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem ir pieejamas 6 tirdzniecības vietas. Tirdzniecības centra kopējā platība ir 2000 m², savukārt mājīgās Rimi lielveikala telpas pēc renovācijas aizņem gandrīz 1 100 m².

„Šī savā ziņā ir unikāla veikala rekonstrukcija, jo tā mājīgas telpas kļuvušas divas reizes lielākas. Rūpējoties par pircēju ērtībām, esam radījuši mūsdienīgāku iepirkšanās vidi, kā arī būtiski paplašinājuši preču sortimentu. Turklāt pēc rekonstrukcijas plašākas kļuvušas ne tikai veikala telpas, bet arī pats Rimi kolektīvs – jaunais lielveikals nodrošinās 7 jaunas darba vietas, kopumā nodarbinot vairāk nekā 40 darbiniekus,” saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Pēc rekonstrukcijas jaunais Rimi nodrošinās vēl plašāku preču sortimentu, īpaši akcentējot tieši svaigās pārtikas produktu klāstu. Plašā izvēlē būs pieejami augļi, dārzeņi, piena un gaļas produkti, bez tam, kā jaunums -  šajā veikalā pircējiem būs iespēja iegādāties arī svaigas zivis.

Rimi tirdzniecības centrā Talsos līdz ar Rimi lielveikalu atradīsies Mēness aptieka, Norvik banka, mobilā operatora Bite klientu apkalpošanas centrs, ziepju un kosmētikas veikals Stenders, elektronikas veikals RD Elektroniks, ziedu veikals Aloe, kā arī bankomāti –  Swedbanka, SEB, Citadele.

Būvniecības projektu izstrādājis SIA” Statio”, savukārt būvdarbus veikusi būvkompānija DV Serviss.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 114 trīs formātu veikali: 20 Rimi hipermārketi, 34 Rimi lielveikali un 60 zemo cenu veikals Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 26 Latvijas pilsētās.Pirmos pircējus ir gatavi sagaidīt brāļi Rimanti - Lāzeracs un Svītrkods


Uz veikala atvēršanu ieradušies daudz talsinieku


Pēc rekonstrukcijas jaunajā veikalā ir būtiski palielināts preču sortiments, īpaši akcentējot tieši svaigās pārtikas produktu klāstu


Arī uz vietas cepto maizīšu sortiments ir paplašināts, nodrošinot pircējiem plašu izvēli


Rimi tirdzniecības centrs Talsi 2  pircējus gaidīs ik dienas no plkst. 8:00 līdz 22:00


Populārākie raksti

Piedalies Lielajā talkā!
14. Aprīlis, 2024