Pēc rekonstrukcijas atvērts Rimi tirdzniecības centrs Tukumā

16. Marts, 2012

16. martā pēc rekonstrukcijas durvis vēris lielākais Rimi tirdzniecības centrs Tukuma novadā, kura paplašināšanā ieguldīti aptuveni 2 miljoni latu. Tajā līdz ar enkurnomnieku – Rimi hipermārketu – Tukuma iedzīvotājiem un pilsētas viesiem ir pieejamas vairāk nekā 23 tirdzniecības vietas. Tirdzniecības centra kopējā platība ir gandrīz 5 000 m². Savukārt mājīgās Rimi hipermārketa telpas pēc renovācijas aizņem gandrīz 3 000  m², kas ir teju divreiz vairāk nekā iepriekš.
„Mums vienmēr ir liels prieks un gandarījums atklāt jaunu veikalu, it īpaši tad, ja, redzot pircēju uzticību, lojalitāti un vēlmi vienuviet iegādāties visu ikdienai nepieciešamo, varam viņu vēlmes piepildīt. Rūpējoties par savu pircēju ērtībām, esam palielinājuši Rimi veikala platību, radījuši mūsdienīgāku iepirkšanās vidi, kā arī būtiski paplašinājuši preču sortimentu,” atverot Rimi hipermārketu, teica Rimi Latvia hipermārketu tīkla direktore Gita Rudoviča.
Rimi Tukums nodrošinās visiem Rimi hipermārketiem raksturīgo plašo preču sortimentu. Plašā izvēlē būs pieejama gan svaigā pārtika – augļi, dārzeņi, piena un gaļas produkti, gan uz vietas gatavotie konditorejas izstrādājumi – pašu ceptās maizes un smalkmaizītes, tortes, kā arī kulinārija – salāti, uzkodas un citi produkti. Tāpat Rimi veikalā atsevišķas nodaļas būs paredzētas kosmētikai, bērnu precēm, apģērbiem, mājsaimniecības precēm, kā arī sezonas aktuālajai produkcijai. Turklāt klientu un darbinieku ērtībai Rimi veikalā būs pieejamas jaunas un modernas kases, kas nodrošinās ne tikai ātrāku apkalpošanu, bet arī ļaus pircējiem daudz pārskatāmāk sekot līdzi veiktajiem pirkumiem un to summai.
Pēc rekonstrukcijas Rimi hipermārkets vietējiem iedzīvotājiem nodrošinās 30 jaunas darbavietas, pavisam nodarbinot vairāk nekā 80 cilvēkus. Savukārt kopumā tirdzniecības centrā radītas darba vietas 140 Tukuma novada iedzīvotājiem. Paplašinot telpas un tirdzniecības vietas, līdzās jau iecienītajiem tirdzniecības centra nomniekiem, durvis vēruši vairāki jauni veikali – Jāņa Rozes grāmatnīca, apakšveļas veikals New Rosme, kas līdz šim Tukumā nav bijis pārstāvēts, kā arī SIA Latvijas Roze, kas tirgos Tukuma novadā audzētus ziedus.
Būvniecības projektu izstrādājis SIA RAPS Arhitekti, savukārt būvdarbus veikusi būvkompānija – SIA Būve GB. Rūpējoties par apkārtējo vidi, kā arī domājot par izmaksu optimizāciju un efektīvu līdzekļu izmantošanu, Rimi Tukums centra būvniecībā izmantoti moderni un inovatīvi risinājumi energoefektivitātes uzlabošanai.Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 111 trīs formātu veikali: 18 Rimi hipermārketi, 32 Rimi lielveikali un 61 zemo cenu veikals Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 26 Latvijas pilsētās.

Fakti par tirdzniecības centru:

Kopējā tirdzniecības platība: aptuveni 5000 m2
Tirdzniecības vietas: 23
Darbinieku skaits: 140
Tirdzniecības centra darba laiks: 8 – 22

Rimi hipermārketa platība: gandrīz 3000 m2
Rimi darbinieku skaits: 80
Preču sortiments: vairāk nekā 40 000 vienību
Kases: 8

Bildes no svinīgās atklāšanas:

Svinīgā lentas griešana: (no kreisās) Gita Rudoviča, Tukuma novada Domes priekšsēdētājs Juris Šulcs un t/c īpašnieks Gatis Bumbiers


Atklāšanas pasākums pulcēja daudz interesentu


Augļu un dārzeņu piedāvājums


Veikala atvēršanas brīdi ar nepacietību gaidījuši vairāki simti tukumnieku


Daudzveidīgais salātu piedāvājums


Arī pie Rimi hipermārketa Tukums ieejas ir pieejams omulīgais info centra kioskiņš
 


Populārākie raksti