Pēc rekonstrukcijas durvis ver Rimi hipermārkets Mīlgrāvis

20. Jūnijs, 2024
Šodien, 20. jūnijā, pēc rekonstrukcijas pircējiem durvis atkal vēris Rimi veikals Mīlgrāvis Mīlgrāvja ielā 14, Rīgā.

Jaunais veikals izceļas ar ērtu, pircējiem un videi draudzīgu, modernu vidi. Īpašs uzsvars likts uz pārskatāmu, funkcionālu iekārtojumu un vēl plašāku preču sortimentu.

Atjaunotajā Rimi hipermārketa Mīlgrāvis 1740 kvadrātmetru lielajā tirdzniecības zālē pēc jaunākā veikalu koncepta būs pieejamas visdažādākās pārtikas un nepārtikas preces, bet darba vietas tiks nodrošinātas 50 darbiniekiem. Veikalā apvienota info un pašapkalpošanās kasu zona, un pircēju ērtībām veikals aprīkots ar trīs tradicionālajām un sešām pašapkalpošanās kasēm, sniedzot iespēju arī skenēt ar specializētajiem skeneriem. Īsiem atpūtas mirkļiem te varēs iegādāties kafiju, svaigi ceptu maizi un smalkmaizītes, savukārt nesteidzīgām maltītēm pieejams plašs uz vietas ražots Mani gardumi piedāvājums. Tiem, kuri plāno lielākus pirkumus, īpaši padomāts par jaunu un ērtu nepārtikas preču izvietojumu. Tāpat veikalā būs pieejams vegāniem draudzīgs svaigās pārtikas produktu stends, plašs bioloģisko un diētisko produktu klāsts un dažādām pasaules virtuvēm raksturīgs garšu sortiments.

“Hipermārkets ir lielākais no Rimi veikalu formātiem, kur pircēju ērtībai pieejams visplašākais preču sortiments. Te var iegādāties visu nepieciešamo – gan produktu krājumus nedēļas maltītēm, gan īpašus gardumus svētkiem un arī sadzīvē un mājsaimniecībā nepieciešamās lietas. Rimi hipermārkets Mīlgrāvis jau daudzus gadus ir bijusi mūsu pircēju iecienīta iepirkšanās vieta ar ērtu ģeogrāfisko novietojumu, īpaši vietējiem iedzīvotājiem un arī pircējiem, kas ar auto dodas tālāk Carnikavas virzienā. Tāpēc ir patiess gandarījums, ka varam vērt durvis jaunai, vēl labākai un ērtākai iepirkšanās pieredzei atjaunotās, modernizētās un videi draudzīgākās telpās,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Jaunā veikala telpās izmantots LED apgaismojums un energoefektīvas aukstumsistēmas, tāpat darbinieku telpās izmantoti gaismas sensori. Automašīnu iespējams bez maksas novietot veikala stāvvietā.

Veikala darbalaiks būs katru dienu plkst. 08.00–22.00

Atrašanās vieta


Populārākie raksti